Re: Re: Re: střevní mikroflóra

J. | 22.08.2015

Nielen na sebe. Po asi 2 mesiacoch užívania 2 čajových lyžičiek denne mi zmizol ekzém, s ktorým som bezúspešne bojoval viac než 10 rokov. Nedávno som sa dosť hlboko porezal pri krájaní melónu a rana sa zahojila tak krásne a rýchlo, že som nechápal. Účinky na obnovu buniek to má presne také ako píše Bolotov v knihe.

Hlavne v spojení s kefírom má zlepšenie trávenia s balzamom efekt ako keby ti do tela prišiel každý deň plný kamión so stavebným aminokyselinovým materiálom. Dokonca aj keď má niekto parazity v žalúdku a črevách, tak po užívaní balzámu ich strávi ako bežné surové mäso.

Dávkovanie mám jednu lyžičku do 4 decového pohára vody hneď ráno po prebudení aby sa rozpustil bordel v tele nahromadený počas spánku a potom si dávam 1 lyžičku pred jedlom do cca 1 deci vody. Balzám si dávam každý deň už cca 8 mesiacov, za chvíľu miniem prvý liter.

Nitroglycerin tablety predajú v lekárni, je to bežný liek na srdce a cievy... ono keď sa dedovi/babke ako na potvoru pred víkendom balenie už minulo a nebolo kedy ísť k doktorovi predpísať nové, tak by sa mohli zľutovať ;) V tablete je len pol miligramu, na nejakú neplechu by ich bolo treba vagón.

Kyselinu chlorovodíkovú 38% majú tiež v lekárni - elektrotechnici si ju bežne kupujú na výrobu plošných spojov.

Čistú kyselinu sírovú treba zohnať niekde inde - napr. farby laky alebo objednať cez net, v lekárni pre ňu nemajú využitie, takže ju ani neobjednajú. Kyselina sírová sa používa napr. ako lacné hnojivo na čučoriedky, preto treba v obchode povedať aby ti zo skladu objednali p.a. kvalitu lebo v čučoriedkach nechceš ťažké kovy :)

Na výrobu som si kúpil dlhé PVC rukavice odolné voči kyselinám, keramickú lyžičku (úzka keramická lyžička do čaju má 4x menší objem ako bežná polievková lyžica, tak to treba zohľadniť) a z kuchyne použil sklenú odmerku. Kyselinu som nadávkoval do vody v prievane pri otvorenom okne a na chvíľu som zadržal dych, keďže nemám plynovú masku.

Po zriedení s vodou je výsledná koncentrácia tak slabá ako kuchynský ocot. Po vhodení tabliet nitroglycerínu sa nestane žiadny zázrak, len sa objaví pár bubliniek a trvá asi pol hodiny než sa tablety v balzame rozpustia.

Inak je to chutné, má to kyselkavú chuť ako citrón. Fakt je to zázrak, Bolotov je macher.

Přidat nový příspěvek