Ďakujem Patricii Kingsmanovej

Oeznik Otokar Radko | 13.04.2020

Ďakujem Patricii Kingsmanovej za to, že mi pomohla s mojou pôžičkou po tom, čo ma šesťnásobne vyprovokovali falošní ľudia, ktorí tvrdia, že sú požičiavateľmi pôžičiek.

Volám sa Oeznik Otokar Radko, pochádzam zo slovenčiny a žijem v Bratislava. Pred mesiacom som hľadal online pôžičku a videl som iného požičiavateľa úveru na internete a s nejakými falošnými svedectvami a požiadal som o ne a všetko, čo som dostal, bolo podvodníci, ktoré som požiadal o viac ako 6 spoločností, a bol som úplne podvádzaný. Tak som sa vzdal nádeje, až som sa rozhodol znova skontrolovať, či nájdem pomoc, keď som hľadal a usadil som sa, aby som hľadal legitímnu úverovú spoločnosť. Našiel som túto spoločnosť s názvom úverová spoločnosť Patricia Kingsman, videl som veľa svedectiev, ktoré ľudia komentujú jej, ale pretože som bol podvádzaný, som si myslel, že je to podvod, ale urobil som to, čo som mal, a čakal som na svoju pôžičku a pani Patricia Kingsmanová mi povedala, že za menej ako 8 hodín budete s mojou pôžičkou bezpečne, neveril som pretože som si myslel, že to bol tiež podvod, takže v ten deň bol v slovenčine nočný čas a ráno som spal z hniezda, keď som sa prebudil, dostal som upozornenie od svojej banky, že na mojom účte sú peniaze a okamžite som zavolal svojej banke, aby som potvrdil a bankový manažér mi povedal, aby som prišiel do banky okamžite a ja som išiel okamžite banka sa otvorila, keď vedúci banky skontroloval môj účet, videli sme sumu 135 000,00 € a vysvetlil som svojmu manažérovi, že som požiadal o pôžičku online a moja banka manažér bol šokovaný, ak tam stále bol skutočná a legitímna spoločnosť poskytujúca pôžičky online Som tak šťastná všetkým vďaka Patricii Kingsmanovej, že som sa rozhodla napísať na internet, pretože som videla, ako to robia iní ľudia, a svedčím o tejto spoločnosti, preto túto správu uverejňujem online každému, kto potrebuje pôžičku aj keď ste boli podvádzaní pred podaním žiadosti od tejto spoločnosti a buďte si istí, že táto spoločnosť vás nezklame. S pozdravom pre každého, kto číta moju správu, a môžete túto spoločnosť kontaktovať e-mailom na adresu patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Používajú tiež službu Whatsapp, ktorej číslo je +1 (575) 655-0066. Ešte raz si vážim každého, kto číta moje posolstvo, a ja sa modlím, že ste šťastní, ako som dnes v tejto spoločnosti, pretože do tejto spoločnosti privádzam viac ľudí, aby pomohli.

Přidat nový příspěvek