STABIL ENERGY s.r.o. Distanční smlouva

Jana | 01.07.2016

Ano, distanční smlouva je a zneužívá se. Příklad? Energie.
Zavolají Vám, že by Vám chtěli dát levnější plyn a že za Vás uhradí deaktivační poplatek, u mě konkrétně, že mi odpustí dvě měsíční zálohy. Vše že mi přijde poštou, řekli mi cenu z "Akčního ceníku Stabilita" 799,-Kč/MWH. Jenže se zapomněli zmínit, že "Akční ceník stabilita je jen na 1/2 roku a pak je cena za 925,- Kč, pár dní na to mi přišel doporučený dopis, kde mi sdělují připojení odběrného místa a posílají rozpis záloh. Přiloženy všeobecné obchodní podmínky tak malým písmem, že lupou je potřeba je číst. No ke své spokojenosti si libuji, že jsem udělal dobře, že jsem ušetřila 50,- Kč na MWh se svojí spotřebou za rok 1500,- Kč. Zaplatila jsem si deaktivační poplatek 4000,- Kč a po dvou měsících jsem teprve začala hradit zálohy ( 2000,-Kč/měsíc) Zálohy odpuštěny.
Po roce mi přišlo vyúčtování, kde mi naúčtovali prominuté zálohy a ještě mi zvýšili cenu, když jsem volal, tak že to tak je.
tudíž jsem v mínusu za rok - 4000,- Kč za zaplacení deaktivačního poplatku a 5500,- Za spálený plyn. celkem 9500,- Kč.
Když chci odstoupit tak zaplať pokutu.
Šmejdi, nic jiného než šmejdi, kteří jdou po neinformovaných lidech. Kde to jsme? Na tohle už ti naši zákonodárci nepamatovali.
Tak pozor na STABIL ENERGY s.r.o.,

Přidat nový příspěvek