Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tá banda idiotov (a teraz som bol slušný).

Oracle 911 | 13.07.2015

V davo-elitárnom klanovo-korporátnom systéme každá vláda je do istej miery fašistická . Preto sa tu vynára otázka do v miere plní čínska vláda to čo hlása a do akej miery je psycho-trockistická.
Ja si myslím, že onedlho Číňania budú musieť vyjsť s farbou von (a vypustiť KOB a DVTR do obehu), dôvod prečo si to myslím je toto:
Čínska burza krachuje a krachuje kvôli tým istým dôvodom prečo krachovala Americká burza v 1929:
http://davidstockmanscontracorner.com/similarities-between-chinas-stock-market-crash-and-1929-are-eerie/
Vo veci je to, že gambleri namiesto toho aby utrácali na Makau, utrácali na burzách na margin (dlh). Teraz majú všetci hlavu v smútku a onedlho z toho bude taký cirkus v Číne, ktorý donúti elity k zmenám.

Osobne si myslím, že Putin je v podobnej situácií ako bol Stalin s tými rozdielmi, že nikto súdny teraz naňho nesiahne (GP vie, že bez neho skončíme), Putin nie je po revolúcií (strieľať oponentov nemôže) a je rozviedčik (vojak) nie kňaz či imám ako bol Stalin. Súčasné Rusko by som prirovnal k ZSSR z roku 1926-29.

Přidat nový příspěvek