miestna ekonomika

el-sabí | 11.07.2015

oracle911,rišo /aj popolvár / ,
dnes som obral tonu marhúľ z mojej zahrady, čaka ma ešte zber broskýň, sliviek, jabĺk. Medu vytočím okolo 35kg. Len za marhule utŕžim okolo 2000jednotiek papierikov -zatiaľ vaše EUR. od znameho som dnes zohnal Tesla receiver SOPRAN 635A s dvomi reprobedňami, vyrobene 80e roky -pozor! nie za peniaze, znamemu opravím v dome elektroinštaláciu za Tesla receiver.môj sused dnes si na Škoda 105L opravil karburátor /Škoda105, vyroba 80e roky /,zo šuplikovych zásob Tesla mu na "škodovicu " vyrobím elektronicke bezkontaktne zapalovanie. sused mi pomôže s murarskymi prácami. Okrem ineho, vyrába kvalitne domáce pivo,budeme meniť ovocie za pivo./// podobne sa da pokračovať, dalši sused vyraba kvalitne vino atď. samozrejme /škoda / ,zatiaľ ďalší sused nevyrâba mikroprocesory a pamäte. Ale v nasej oblasti podnikaju aj ženy, vyborne pečú /chlieb, koláče / .Oracle,Rišo, ak nás bude v určitej oblasti 20 000 susedov -myslíte, že sa budeme zaoberať Lehman Brothers, ekonomikou USA, miklošom and Miki, derivátmi, nepotrebnou reklamou /reklama =paraziti / ,
čo povedal predseda SDKU o ľudskych pravach a demokracii, v našej oblasti nebudú mať na ružiach ustlané "mimovladne organizácie " .buď pracuješ, alebo kibicovať /mimovladky / choďte do JúEsEj. navyše na dopravu sa pokúsime obnoviť uzkorozchodnú železnicu.

Přidat nový příspěvek