Re: Re:Pro J. Hrušku

J. Hruška | 11.06.2015

No - jestli jsem Vás dobře pochopil, tak superlidé si napřed vyšlechtili genetickými úpravami rasu otroků a pak se s nimi nejen zkřížili, ale přímo se mezi nimi rozpustili. A to tak dokonale, že dneska na jejich existenci usuzujeme z nejasných náznaků, kdežto na stopy činnosti a myšlení těch hloupých narážíme na každém kroku.
To, že staří nahrazovali nedostatek techniky a technologie důmyslem - a že ten důmysl byl někdy až neuvěřitelný - si můžem ověřit velmi snadno. Nemusíme chodit ke starým Slovanům nebo stavitelům pyramid. Stačí se podívat na sto let starou techniku a pochopit, kolik práce a důmyslu na ní muselo být vynaloženo. Nebo zkuste zjistit, s čím vším si musel umět poradit Váš pradědeček, když se chtěl slušné uživit na svém poli.
O Vás osobně nic nevím, ale představy o superlidech či mimozemšťanech jsou obvykle postaveny na dvou dogmatech: Staří byli hloupí a my chytří a duchovní skutečnost neexistuje. Často lidé tato dogmata vědomě nevyznávají, ale bezmyšlenkovitě opakují, co je úpadková pakultura naučila.

Přidat nový příspěvek