lenin? CH.Guevara?

honza | 05.04.2015

Souhasím, že to bylo zlé, ještě tomu nerozumím.V podstatě dávno rusové zůstali po rozpadu sssr tam, kde žili, i na ukrajině, a všude /lotyšsko/ to dělá problém. Na ukrajině asi nejvíc.
nechápu, proč krymějci neposlechli kijevce a neodstranili sochu Lenina! V rámci porozumění se sousedy to už dávno měli udělat.V tom vidím brouka, a v tom, že se krymějci hlásí k ch.Guevarovi, to je divné ne? to jsou důkazy, že straní pro komunizmus! A každý takový je nepřítel, jděme se podívat do muzea zločinů komunizmu u Hradce Králové.Komunizmus je největší zločin lidstva. Vím, že pro komunisty hlasuje asi 12-13% lidí u nás, ale podívejte se, kdo to je: Jsou to ti, kterým stačilo chytit vítr a vstoupit do strany a měli hned vyšší postavení s dobrým platem, prostě ti, co se měli dobře.A za druhé to jsou ti, kterým stačil k životu chléb a hry,čili primitivové a nevzdělanci.Kdybychom tyto odečetli z hlasů pro komunisty, tak nám nezbude ani procento opravdových komunistů.Komunisti jsou, byli a i jejich potomci většinou nemorální lidi a také takové sami potřebovali do své mafie.Ochotné udělat všechno.Já měl rodiče zahradníky. V základní škole mi napsali posudek, že jsem syn živnostníka se třemi pracovními silami. To vůbec nebyla pravda, otec nikdy neměl pracovní síly, jen na prázdniny si bral brigádníka, většinou jednoho, jen jednou měl tři. Ale kolik mi to udělalo potíží, to nikomu nepřeju. Styděl bych se hluboce za sebe, kdybych dnes byl komunista. Ti co tam jsou v pozicích se zas z toho mají dobře, ze státních peněz.Na náš úkor.
Veliký problém vidím v hrozném ekonomickém krachu ukrajiny.Známý ukrajinec tam za den těžké práce dostane jeden us dolar. Vypěstuje.li něco, koupí mu to jen mafie, nebo podvodník.Málokdy se mu podaří to za něco vyměnit. Kdežto v rusku je životní úroveň čtyřikrát vyšší, je to taky bída, ale ti co jsou blízko ruské hranice jistě vzhlížejí za ni s touhou nějak vylézt z té finanční katastrofy a beznaděje pro život. Možná jsou ochotni za to i jít bojovat.Těžko se mi rozlišuje, co je nacionalizmus a co národní hrdost na ukrajině.Oni také mnoho vytrpěli od rusů,historicky už od Lenina.

Přidat nový příspěvek