Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je dobre

zdeněk | 03.04.2015

Víte pane Petri,že je věda zneužívána k matení laické populace existuje mnoho důkazu. Např.:Martin Herzán ve své knize:TOTALITNI SVĚTOVLADA (copyright r.2000),tento fakt přibližuje a dokazuje. Píše:Vlády světa vynakládají obrovské sumy za vytvoření pozitivního obrazu svých praktik a snad ještě větší sumy za maskování svých chyb,podvodů a zločinů proti lidskosti. Americká tajná služba CIA zřídila v Londýně roku 1966 tak zvané "FORUM WORLD FEATURES".Ta dodávala 150 novinářům v 50 zemích světa články,které musely být otisknuty, a které manipulovaly veřejným míněním podle potřeb vlády USA. ......
Tajná vládní operace pro ovlivňování hlavních sdělovacích prostředků nesla název "MOCKINGBIRD" a byla pod patronací CIA.
Zvláště nebezpečné jsou nové technologie ovlivňování vědomí prostřednictvím přímého vstupu do něj.Tato technika je výsledkem vědeckého výzkumu týkající se ovlivňování a kontroly laické populace.Radary,sateltní sítě plus masmédia jsou nástroji této zákeřné metody manipulace a matení.Pouze internet je posledním médiem dokud i toto nebude cenzurováno.M.Herzán
je nezávislý výzkumník v oblasti skrývaných skutečností s publikační činností u nás i v zahraničí.

Pokud se jedná o dlouhodobou strategii tak zde mám pouze úryvek z článku,který mi vypadl z databáze. Plán na pokojné ovládnutí světa pro Sion sestavil král Šalamoun společně s ostatními judejskými mudrci již 929 let př.Kr. Potom byl obměňován s ohledem na ty či ony historické události a detailizován.Tito mudrci se rozhodli dybýt svět pro Sion lstí Symbolického hada,jehož hlavu měla tvořit židovská vláda (vždy zamaskovaná i před vlastním národem) a trup judejský národ. Tento had na své cestě pronikal do nitra států,podrýval a požíral (svržením) všechny státní nežidovské síly postupně s jejich růstem.To se má konat i v budoucnosti za přesného zachování pokynů v plánu té doby,než se cyklus cesty jim absolvované uzavře návratem hlavy na Sion,a dokud tak had nezahrne,nesoustředí ve sféře svého kruhu celou Evropu a přes ni i ostatní svět. Použije k tomu všechny prostředky-obsazení i ekonomiku,aby podřídil svému vlivu,vlivu svého cyklu,také jiné kontinenty.Návrat Hada na Sion mohl proběhnout jen uhlazenými rovinami státní moci všech evropských zemí,tzn.jako ekonomický chaoz a zpustošení všude vznášené Sionem přes duchovní úpadek
a morální rozklad.
A teď to porovnejme se současností. I Lukašenko řekl,že válka na Ukrajině skončí, pokud to bude v zájmu USA a Ruska.
Moh bych popsat ještě celou řadu zapojení vědy do tohoto procesu matení. Ale pro začátek, pro vaši informaci ,bude stačit kniha M.Herzána. Kupte si ji.
Na druhé straně jak nám sděluje Pjakin:Vědomosti jsou moc. A o tom věřím,že nikdo z nás nepochybuje.Věda je ne vždy, ale mnohdy -zneužívána. Pochopitelně,že i já jsem do určité míry obět této nekalé strategie.




Vychází celá řada článků,kde je způsob manipulace a matení popsán.


Když se ponoříme do studia

Přidat nový příspěvek