Re: Re: Re: Anastasia

jardob | 28.03.2015

Netvrdím že je to "pravda poslednej inštancie" iba sa mi to javí vysoko pravdepodobné. Sám som tie knihy čítal (presnejšie počúval audio), čítal som viacero komentárov na diskusiách a zážitky ľudí z rodových ciest do ruska (ktoré sa stále organizujú). Vytvoril som si taký názor.. Mnohí rusi zo severu tvrdia že takých ako anastasia je na síbíri veľa. Myslím že je to skôr kompilácia rôzných ľudových múdrostí, navyše v mnohých bodoch až príliš sa podobajúcich na KOB, opisujúcich len niektoré jej aspekty. (zámer?) Sú tam tiež vedické prvky, náznak GP. Návrat k prírode, hektar pôdy, rodové sídla, knihy - to všetko je dobre, ale človek nesmie zabúdať že čelí agresívnej západnej technokratickej kultúre. Možno v budúcnosti sa mu podarí rozvinuť psychické schopnosti natoľko, že materialne zbrane nebude potrebovať a bude vedieť sabe garantovat mier.. Teraz ale sa od technologických zbrani odkázať nemôže, lebo by to bol jeho koniec.. Konkurencia by ho zničila..
Ohľadne Megreho (navyše to ani nieje jeho priezvisko ale tuším jeho manželky) - obyčajný podnikateľ, a aj z obsahu knihy pôsobí dosť nechápavo a natvrdlo - musel by to byť vyložene zázrak ak by dokázal splodiť tak pútavo až umelecky napísaný text, vysoko nepravdepodobné (čisto logický odhad, nič viac). Nebol obchodníkom s umením, ale s bezným tovarom, teda skôr exaktné, nie obrazné zmýšlanie (ľava nie pravá hemisféra)

Javí sa mi vysoko pravdepodobné, že tu išlo z časti o okopírovanie niektorých myšlienok KOB ale upravených ruskými znacharskými klanmi na védický spôsob. Tie ich védické ambície sa dostať momentálne k moci je vidno čoraz viac, teraz ked sa menia misky globálnych mocenských váh. Nový film Rasputin, vystupovanie Danilova miešajúceho KOB s védami, myslím že aj Rybnikov do toho fušuje.. Nič v zlom, tak sa mi to iba javí. Možno sa mýlim, možno nie, pomohla by tomu už len odbornejšia diskusia.

Přidat nový příspěvek