Re: Re: Re: Re: Re: poznámka 6

ADM | 26.03.2015

Co jsem tím chtěl říci bylo něco ve smyslu, že ne všechno je o dědičnosti a že okolní prostředí a určité zatím mnou v myšlení nezobrazitelné/neuchopitelné charakteristiky/osobitosti každého jednotlivce jsou stejně zásadní.

Jinak si myslím, že to vidíme podobně, no ty to dokážeš lépe popsat - špatný HW + vysoce optimalizovaný a kvalitní SW =?špatný/horší intelekt? V jistém smyslu se dá říci (mimo extrémy), že software je zde v dominantnější roli - proto jsem narážel na to, že to, že panovník zasel sémě do nevhodné ženy ještě neznamená reálný úpadek. V podstatě se rozdaly karty, no hra se ještě nehrála.

Co se důležitosti SW týče, tak jako člověk velmi zainteresovaný do technosféry, tvrdím, že kvalita SW a jeho optimalizace je přímo vitální a je to hlavní faktor, který rozhoduje o tom, jak se zařízení bude chovat. (opět mimo extrém). Moje BB používá HW z Q4 2012 a spolu se špičkovým SW strčí z hlediska real user-experience naprostou drtivou většinu lépe vybavených telefonů (no zpravidla hůře opt.) do kapsy. Pokud porovnám s lépe vybaveným a obdobně opt. tak rozdíly v podstatě nelze spatřit. Jsou to mikroskopické odlišnosti, jejichž vliv je zanedbatelný - něco jako technická nula.

No pokud jsou tyto mikroskopické odlišnosti zásadní při budoucím řízení panovníka, tak bez modifikace je ztráta řízení možná.

Každopádně díky za "feedback". Díky diskusi si vždy lépe přetřídím myšlenkový tok a něco nového se dozvím. U tohoto článku s diskusí končím, zabral jsem už příliš místa.

Přidat nový příspěvek