Re: Re: Re: autor si trocha odporuje

jeseter | 18.03.2015

Dobre, TauRusi, tohle je myslim docela otevrena vec. A je zajimave, ze pokud jsem slysel nekoho, alespon pro mne objektivniho, pak rikal to same, co vy. Ja se ve svem mineni neridim zadnymi cisly, ale pouhym "odhadem ze slyseneho" a to mi napovida (subjektivne a bez dukazu), ze Rusove jsou na tom hure.

Co Zapad od Ruska v zasade odlisuje, to je preciznost a smysl pro detail- ted mluvim o vyrobe, logistice a obecne technicke podpore. To je pro mne to rozhodujici zavazi, ktere prevazi na jazycku vah.
Jinak Amerika ma spolehlive zamestnance, ci lepe lidske roboty, schopne a predevsim zvykle pracovat v presnem casovem rezimu, to je take velmi dulezite.
Konecne nevim uz kdo z ruske elity rikal, ze pokud dojde k valce, tak prva to odnese Evropa. Vlastne otazka stoji tak, jsou-li Evropane jiz natolik zdegenerovani, ze se nedokazi zmobilizovat, anebo zda-li to jeste neni tak hrozne.
Normalne bychom asi tyhle debaty nevedli, ovsem ja se obavam, ze Americe uz nic jineho, nezli valka nezbyva, jejim elitam jde uz doslova o zivot a tudiz je velmi pravdepodobne, ze se budou chovat tomu odpovidajicim zpusobem.

Přidat nový příspěvek