Re: Re: autor si trocha odporuje

ТаuRus | 18.03.2015

No, Japonsko bych z případného konfliktu rovnou vyloučil, protože vedle ních je monstr Čína. Němcům, Francouzům, Polákům, Švédům se s Rusy bojuje špatně - genetická pamět o prohraných válkách.
Turecko, proč by s Ruskem válčilo, když teď tak dobře obchodují...Řecko také chci vidět, jak by šlo proti Rusku. Kdo tam ještě zbývá" - Češi, Slováci, Maďaři...můžeš sám posoudit, jaký asi bude bojový zápal. Pobáltské státy - tam je 30% Rusů. Rumuni? -ti jsou pro každou špatnost. Bulhaři, Chorvati? - velký otazník.
Co bude Evropa dělat bez ruského plynu? Zastaví závody? Přestane vyrábět zbraně?
Amerika opustí všichni svoje základny, aby sem stáhla síly?
Tam také končí bojový zápal, jakmile počet rakví, vrácejících se domů, přesáhne únosnou míru.
A hlavní argument - Rusko je jaderná velmoc. Amerika už někdy napadla nějakou jadernou velmoc, třeba i malou? Nějak si nevzpomínám...
"Rusko je doposavad obrem na hlinenych nohou"
A Amerika stojí na jakých nohou?
A americká armáda, ne elitní jednotky, ale běžní vojáci, jak to u ních vypadá, když berou i sodomity. Kolik jejich letci mají nalétaných hodin? Nejen na trenažérech...Kolik ůspěšných cvíčení provedla armáda NATO, USA ? Měli aspoň jedno podobné poslednímu v Rusku? Také si nevzpomínám...Americká armáda nikdy ještě nebojovala s armádou srovnatelnou s ruskou.
A není třeba počítat, kolik NATO má dohromady vojsk, ale kolik je schopno dodát na evropský kontinent a zajístit logistiku. A tam už jsou úplně jiné počty.

Přidat nový příspěvek