jazyky řídí vše

Jan Koňas | 10.03.2015

Udo, sledoval jsem vaše vstupy ke článku poslankyně Ritomské, včetně mé lítosti nad nepochopením vašeho sdělení většinou ostatních diskutérů. Ale píšu z jiného důvodu:
Nová doba se rodí souběžně s rozpadem systému, postaveném na úroku, jen řešení vidím jiné než vy. Svět vyčerpal kapacitu paradigmatu, řízeného těmi, kdo znali a znají úlohu kabaly = vztahu mezi číslicovým a písmenným jazykem. Rozdělení hebrejštiny na latinu a desítkovou soustavu matematiky v kontrolním okruhu pro cca 2000 let vytvořilo jednak dvě hodnoty symetrie pro přechod k jiné struktuře "boha" - druhak pomohly k vymezení účinnosti matematiky Gödelovým teorémem.
Období 1991 - 2002 má v kontextu s kabalou nespočet výkladů, které jsem připraven s lidmi jako jste vy konzultovat.
Můj text o prostupu teorému zařazením do vyšší struktury jazyka postupně vytvoří prostor pro jinou "trojjedinost Boha" - možná i pro vás nepřijatelnou. Vycházím z prosté "trojice" faktů - POHYB nevytvoříte bez SMĚRU nebo bez RYCHLOSTI. Příběh "Archetypů fyziky" je o bohu v Pohybu - samozřejmě navazuje na kabalu, která je původním manuálem končící etapy, nesená historií mnohem starší než té, o které nám "vítězové/církevní otcové" něco málo řekli.
V současnosti jde o "upgrade" kabaly (viz L. Moučka "Nachaš", str.370). Nemá asi smysl zde a teď popisovat puzzle, které skládáme z esencí prvního vstupu komplexu kabaly v příběhu Ježíše. Jeho druhým vstupem jsou právě tyto myšlenkové esence v poznatcích lidí z nejrůznějších vrstav populace.
Patřím k těm, kdo mají poměrně přesnou představu nezbytných kroků, vedoucích k transformaci stávajícícho paradigmatu o úloze člověka v prostoru. Něco je na WWW.nejsmeovce.cz, ale události probíhají značným tempem - a v reálné směsi starého a nového - takže moje práce pokračuje na sociálních sítích (FB). Kde jinde se v reálném čase spojuje křemíková a uhlíková povaha informací než tam....?
Pokud je téma jazyků ve vztahu k fyzickým silám prostoru pro vás odtažité, netřeba dál reagovat. V opačném případě se těším na plodnou diskuzi nad mými či vašimi texty.
JanKo

Přidat nový příspěvek