válka už začala

Pavel | 01.03.2015

Když začali události na Krymu, poslali mi ze shora "zprávu" (příjem informace pomocí intuice), že začal konec vlády USA (formátu vlády jak ho známe - rozhoduje vojenskoprůmyslový komplex a wallstreet). Historicky, kdokoli ve své zpupnosti zaútočil na Rusko byl na hlavu poražen (napoleon, hitler).

Nyní je informační válka o globální formát na zemi (spolupracující samostatné svobodné státy versus hegemon a nesvéprávné kolonie), jde o to kdo přesvědčí národy světa, že jeho cílem je dobro. Rusko má výhodu, protože nemusí předstírat a lhát. Ale není to tak snadné, například když rozhodčí (media) první zákeřný faul nezachytí (nebo se dívá jinam, protože je podplacený) v následné bitce, když se napadený hráč ožene (ustát zákeřnost vyžaduje velkou sílu) není už snadné rozeznat kdo je dobrý. Ale kromě rozhodčích pořád tu jsme mi diváci a naše sympatie ovlivňují a neviditelně morálně podporují stranu dobra, záleží i naši morálce, aby jsme byli spravedlivými. "Bůh" pomáhá spravedlivým.

Rusko používá ústupnou a trpělivou taktiku, podle mně mají již informace něco dokazující, ale nechávají protivníka zaplétat se do stále větších a větších lží a zákeřností, který začíná být hysterický, protože nic nefunguje.

Bude rozhodovat etika a morálka, proto snažme se býti objektivní a sledujme vlastní chyby i chyby strany, kterou podporujeme. Jsem přesvědčen, že to zdravé přichází z Ruska.
(podle pravidla "vše se děje tím nejlepším možným způsobem ve vztahu k reálné morálce a etice
všech účastníků procesu" a jakmile se zapojíme i jenom tím, že události sledujeme a vyhodnocujeme stáváme se účastníky a naše reálná morálka ovlivňuje události, zlo vždy cíli na to špatné v nás)


Co se týká objektivity vyhodnocení událostí má tento web ode mně velkou chválu. Umožňuje mi se zorientovat. Žije se mnohem lépe, když lze lépe rozeznat co je dobro (správné řízení) a co zlo (špatné řízení).

Přidat nový příspěvek