Re: Re:

janko hrasko | 02.01.2015

neda sa mi to pridat dole, skusim teda dat sem..

K tomu dobry/zly. musis si uvedomit, ze v tomto pripade bolo pre fica potrebne, aby zostal tam kde je, a ako premier, ked ho uz teda obhajujes vie spravit pre slovensko viac ako keby bol nejaky prezident bez pravomoci, nemyslis? tym, ze nie je prezident, si zasluzil svojim konanim. Takze ta kvalita rozlisenia, ako si ju napisal, ja ju vidim v tomto pripade takto.

Ohladom toho reverzu, no zmluva sa podpisala, samozrejme, nevieme, ako to prebiehalo, vsetko je utajene, a je jasne, ze sa slovenska vlada nebude v novinach chvalit, co je mohlo byt vytknute. Rusko potrebuje este stale slovensko ako tranzitnu krajinu, takze nevidim dovod, aby to nepodpisali. V kazdom pripade, keby bolo uplne vsetko v poriadku, tak preco uz vyse 4 mesiace posielaju cca 40% menej plynu? Ja si myslim, ze rusi na to budu pamatat a urcite to nie je koser, minimalne moralne, uz aj ked nasli nejaku tu skulinku v zmluve.

Nie je problem, ze niekomu nieco znarodnia, problem je, ze si nepreveri, preco tam ten clovek stoji, a smeju sa mu do xichtu. To je tak ubohe, jeho emocne IQ uplne poukazuje na to, za co on ma vsetkych ludi. Kludne mohol k panovi podist, a povedat, preverim to, aj ked sa potom hned na to mohol vykaslat. Nech sa paci, videjko:
https://www.youtube.com/watch?v=AVyvORB4dQg

Tu nejde o to, ze lajcak o niecom moze snivat, ale jeho sef, fico, trepe nieco o tom, ze sa mu nepacia sankcie proti rusku, no nema problem poslat tam ministra, ktory tam rokuje s nelegitimnym prezidentom o tom, ze by mohli byt v V5. Tak o com to je? Tak nech ho tam neposiela, alebo, ze by bol lajcak samostatna jednotka? Tak to je potom fico totalny idiot.

Na fica vobec plati tento vtip:
Stroskota lod, zachrani sa len ir a slovak. Hned ich chytia 2 rodiny ludozrutov a spravia si z nich veceru. Rano sa stretnu, a prva rodina vravi: no my sme si vobec nepochutili, vychudnuty a samy chlp. A druha na to: a to my ano, bol bez chrbtovej kosti, na hlave mal maslo a ked sme ho pitvali, v zadku sme nasli dalsich troch.

Přidat nový příspěvek