Re: Re: Re: Re: Re: Přístup k věci

Oracle 911 | 13.12.2014

Odhliadnuc od toho, že moderná veda je náboženstvo prešpikovaný mýtmi (o ktorom by som mohol písať celé traktáty) je to zaujímavý kúsok čo ste priniesli.

Dôvod je jednoduchý pred niekoľkými mesiacmi som prišiel s teóriou, že 11 a 22 má spojitosť skôr so Slnečným cyklom ako s počtom GP, a asi vtedy som vyslovil teóriu, že je ich menej konkrétne 7 v každom tandeme t.j. šéf a 6 pre každú prioritu agresie a teraz to doplním, 4 ďalší v "zácviku", lebo je to cca 50% nad-kapacita, ktorá je celkom bežná aj v prírode.

Čo sa týka, 11 a 22 tie skôr značia začiatok, polčas a koniec procesu, a polčas je myslené ako proces je z spolovice hotový resp. udialo cca polka potrebných vecí napr. v chémií polčas reakcie je definované podobne t.j. polovica reaktantov sa spotrebovalo.
To ale znamená, že matrica slnečná sústava ako objemnejšia má obrovský vplyv aj na matrice GP a bez práce v súčine s ňou nikto nikam nepohne.

Relevantná otázka je: Ktorý proces bol v polčase 11.11.2011?
Žeby odchod Anglosasov a US$ z vedúcej pozície, ako som to naznačil Hoxovi vyššie? Mimochodom autori sú anglickej a z indickej Univerzity (2 Angličania, 1 Rumun a 1 Ind).

Přidat nový příspěvek