Re: Re: Re: Přístup k věci

Hоx | 13.12.2014

Staré známé "předvídat znamená řídit". V tomto směru je neeegocentrické, celostní mozaikové vnímání a chápání světa, jaké nabízí KSB/DVTR, nejlepším modelem. Co se týká předpovědí, vždy samozřejmě záleží i na chápání konkrétního jedince nebo kolektivu, a předpovědí nebo nástinu scénářů založených (to chápání scénářů, ne samotné scénáře) na tomto bylo a je mnoho, stačí pročíst materiály VP SSSR dvacet let zpětně a porovnat.
Jedna z posledních "high-level" předpovědí, týkající se matriční úrovně a kolektivní psychodynamiky, byla ozvučena nedávno Zaznobinem, týkala se matrice "spící kráska" (u nás známá spíše jako "šípková Růženka"): "spící kráska" je Rusko a probudí se v roce 2017.
Co se týká předpovědí, jaké máš možná na mysli, typu "činitel XYZ natáhne bačkory v pátek, v listopadu 2016", to pochopitelně z principu takto nefunguje, projevy matric tohoto typu se dají analyzovat jen zpětně.
Momentálně pracuje (kromě všeho dalšího) i matrice "Bělkinových pověstí / Metelice" Puškina (lépe řečeno jím ozvučená), o které jsem tady psal v říjnu-listopadu 2013. Tehdy byl rating Putina kolem 50%. Psal jsem, že pokud je to tak jak myslím, k "identifikaci Putina(=Burmina) národem" dojde v roce 2014, což se i stalo a ukazuje to např. vývoj ratingů a popularity Putina v Rusku, mám na mysli ze strany národa, ne marginálních elementů typu liberálové. Jinými slovy, ruský národ už ve své většině pochopil, minimálně intuitivně, "who is mister Putin".

Přidat nový příspěvek