Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velka křižovatka před námi...

mili | 09.12.2014

Ale ano, stálo to hodně času a dost často člověk byl za pitomce....no za 10-20let ale zas, protože mezitím se zapomělo a k něčemu došlo, ale člověk je zas trochu jinde.
Kdyby mi to ale někdo ve 20ti tvrdil a chtěl mě to vnutit, cuknu se a vyzkouším si to...to za prvé.
Za druhé ...dnes opravdu jde vše rychleji, prostě to lítá ve vzduchu....a i okolí trochu jinak reaguje ( kdysi za to šoupali do Dobřan).
Ale ...a to za třetí....pokud se k nim dostanete moc brzy....i dnes je spousta dezinformací na téma....zdraví a nemoci, peníze a získávání jich......sice již trochu jiný "level"...ale o to někdy nebezpečnější. Již to není tak, že by vás ničili chemií a nic jiného by jste nemohl a nedozvěděl se ( i když ještě nějakou dobu se to potáhne)...ale energeticky vás čekají podobné nástrahy.
Nevím jak to vysvětlit...neuvidíte to možná na první pohled na ublížení na těle...dokonce vám může být o dost lépe....a to asi i dost dlouho.....dokonce se vám může začít velmi dařit...a možná, že až do smrti (nevím do kdy), ale potom???? Ale to už je asi trochu jiné téma....jen k té pointě...MOŽNÁ SE VÁM DNES HODÍ VAŠE TĚŽCE NAZBÍRANÉ, PROTRPĚNÉ A POD. ZKUŠENOSTI AN TO ABY JSTE NENALETĚL.
Kdo si to nezažil...může lehčeji naletět.
To samé s náhodami...ano je to tak a my se v tom zbytečně dlouho patlali (no já osobně ještě patlám)...ale...pokud se to dozvíte (je vám naservírováno) moc brzy -pak to lehce může přejít ve visionboardy a chůzi po uhlí..atd..atd..
Asi je to stále dokola jen v jiných levlech...a každá generace má něco na učení. Tak to přijde mě.

Přidat nový příspěvek