Re: Re: Re: Re: Re: Velka křižovatka před námi...

mili | 09.12.2014

Zdravím...."malej" nyní dělá vejšku......přemýšlel, jestli do toho půjde. Ne, že by byl hloupý....naopak, ale jestli zvládne tu debilitu, která jak jsme doufali, nebude již tak zjevná jako na ZŠ a SŠ.
Pletli jsme se....žasneme všichni! Někdy jsou to perly, které nevymyslíte a opravdu se snaží je někam tvarovat. Občas se tam ale najde i dobrý učitel. Dobrých témat je o něco méně.
Takže pro něj je v podstatě nejsložitější psychicky zvládnout tu bezbřehou tupost a vydržet, aby mu nikdo až se bude snažit dělat něco pro přírodu ( dle toho jak on to vidí) neřekl....pane vy tomu ale nerozumíte...já mám VŠ a tituly a jsem odborník a vy jen nějakej póvl bez diplomu. Držím mu palce a všemožně ho budu podporovat (finance zatím zvládáme)a doufám, že se pár takových dalších mladých najde.
Co mě trochu vyděsilo, když říkal, že tam jemu podobných je minimum.Čekala bych, že to bude tak polovina. Asi jsem naivka.
Ale je pravda, že některé zkoušky jsou postaveny tak, že spíše prolezou ti co se jim hodí a naopak na nich vypadnou ti průměrně chytří, ale ztapálení pro svůj obor. Neskutečné.
Takže...nemá tu někdo známého na ČZU v praze? To by byla praktický rozhovor.
Co mě trochu vyvedlo z míry

Přidat nový příspěvek