Gaučoví bojovníci jako budoucnost informačních válek? Jednoznačně.

Martin | 23.11.2014

Není divu, že Google investuje miliardy do vývoje systémů predikujících chování člověka na internetu. Marně.
Je naprosto fascinující pozorovat, jak neorganizovaná masa naprosto rozdílných lidí, s rozdílným pozadím, vzděláním, názory pouze vedena podobnými cíli je s nadsázkou řečeno schopna vytvořit kolektivní intelekt na všehosíti, schopný eliminovat miliony dolarů a s lehkostí bojovat proti vyspělým technikám kontroly myšlení.
A je to přesně odpovědí na věčnou otázku, co já malý človíček mohu udělat pro věc. Napište malý blogíček a pár příspěvečků do diskuzí na mainstreamu:) Trpělivě a na denní bázi... A hodný pan Babiš to ještě zaplatí. Takovou pěknou diskusi na té I-žumpě připravil a tým jeho administrátorů právě pečlivě čistí a leští vaše mediální zbraně:)))
Ale vážně. Byl by zde někdo z vykladačů KOBu a DVTR se tématu gaučového bojovnictví věnovat z hlediska aplikace DVTR v praxi? Tento článek nabízí velmi cenná vodítka, ale myslím, že tato "technologie" by si zasloužila širší zamyšlení a možná nějaký druh "manuálu"... Léta jsem provozoval gaučové bojovnictví například na tom Iděsu. V poslední době byly zrušeny stovky účtů včetně mého. Oni si moc dobře uvědomují jakému nebezpečí čelí. Slavilo to úpěch. Atmosféra se změnila. Ale přichází noví bojovníci a osvojují si řadu technik za pochodu. Možná by nějaký manuálek dost pomohl.

Přidat nový příspěvek