Re: Re: Mohl by to někdo okomentovat? (Udo, Lux)

ТаuRus | 20.09.2014

Děkují Luxi za vyčerpávající a zajímavou odpověď.
Ale v této souvislosti mě napadá ještě pár otázek.
- Může silný egregor sám si vybrat oběť kvůli většimu přísunu negativní energie nebo to vždy musí souviset s tím, že člověk překročil "hranice božího dopuštění"?
Třeba, logicky by bylo, kdyby byl "potrestán" ten, kdo řídí proces. Ale jeho smrt nevyvolá tolik emocí, jako smrt nějakého slavného hráče (který vlastně ani nemusí chápat, nakolik je zneužíván v tomto procesu). TJ., jestli se egregor v jistém smyslu nemůže chovat racionalně, kde vše je vlasně podřízeno přísunu většího množství "potravy"?

- Anebo nemůže to být tak, jako se smrtí dětí, které během svého života ani nestačí překročit "hranice božího dopuštění", ale přesto zemřou, aby si dospělí uvědomili důsledky svého konání?

P.S. Ten můj nick nenarostl sám od sebe, ale až poté, co jsem přečetl tento článek
САКРАЛЬНЫЙ КРЫМ – ДВЕРЬ В МИР ДЛЯ РУССКОЙ ЦИВИЛИЗАЦИИ
http://zakonvremeni.ru/publications/24-chronological/16018-sakralnyj-krym-dver-v-mir-dlya-russkoj-czivilizaczii.html

I když si vzpomínám, že zrovna Udo, asi před rokem, takto napsal můj nick, ale tehdy mi to nedávalo smysl.:) A až po přečtení toho článku se mi to logicky spojilo.


Přidat nový příspěvek