Pokračovanie jednej diskusie

Oracle 911 | 12.09.2014

S Pe-tri sme viedli jednu zaujímavú diskusiu pod 1. časťou a na to chcem naviazať.

Goethe, bol to Rozenkrucián a napísal som o ňom, že držal basu s nimi, či už zo strachu alebo z prospechárstvu. Napadla ma ešte jedna možnosť a to, že v tichosti sabotoval ich prácu. Nebol by to 1. prípad ani posledný, viď Stalin ako obrátil marxistickú-menševnikovskú revolúciu na ruby a dal základy skutočnému socializmu.

Ruské žrecstvo, dalo by sa o nich povedať 2 veci okrem toho, že prešli do "ilegality":
1) Časť z nich sa degravovalo na znacharstvo (v podstate chceli podiel na lupu).
2) Časť z nich sa dá stále nazvať žrecom, aj napriek tomu, že stratili na dosť dlhý čas vplyv na globalizáciu.

S týmto druhým bodom súvisí rola VP CCCP, ktorých som označil ako skupinu tvorenú zväčša za žrecov nižšieho zasvätenia, a mal som k tomu dobrý dôvod sami priznávajú, že síce "mágia" existuje, existujú aj matrice-egeregory a množstvo iných javov, len s nimi nedokážu priamo pracovať. A moje ďalšie podozrenie je, že medzi nimi je aj aspoň 1 skutočný Ruský zreč.To len na margo toho čo chcem povedať. Chcem povedať toto:
Kto má záujem o to aby bola vypracovaná metodológia na to aby z ľudí urobili človeka, kto má záujem o oboznámenie sveta s MIM a kto má záujem o alternatívu ku globalizácií?

Ľudstvo je dosť vágny pojem a Boh/HNR zas pracuje inak.

Ku GP: mám podozrenie, že sú to osoby s démonickým strojom psychiky typu B a s vedomosťami aspoň starovekého Egyptského vysokého žrecstva.
"Inosexuáli" to nie sú, tí by sa jednak vymreli v priebehu 1-2 generácií a jednak inosexuáli sú nestabilné osobnosti so zvieracim strojom psychiky (sú zameraný na uspokojenie svojich najnižších pudov), tým pádom by cieľ sa stratil z dohľadu a globalizácia by sa riadila samosebou t.j. samoriadením.

Ale GP využíva inosexuálov, lebo sa ľahko manipulujú a riadia.

Přidat nový příspěvek