Re: Díky

jardob | 04.08.2014

pripajam sa k chvale.. a paci sa mi ze tiez vyzdvihuje, ze svet nie je ciernobiely (vlady, filozofie), ale ze aj v zlych veciach mozno najst kus dobra, v nudzi milost.. Skratka clovek sa moze ucit a vyvijat neustale, lebo je na com, treba sa len vediet spravne divat... Ziadny "pekelny plan" nie je tak dokonaly aby nemohol posluzit na trium dobra..
Dokonala je len ziva priroda, vesmir a ten, od koho prevzala svoje stopy inteligencie a dokonalost.. To co ma na prirode najviac fascinuje, je ze bez ohladu na to kolko zivych entit sa v nej vyskytne, cely system smeruje vzdy k HARMONII, tak aby ziadny druh sa nepremnozil ani nezanikol ani nesposobil zanik ineho druhu, kazdy ma svoj zivotny priestor, poslanie (suciastka vesmiru, prirody), potravu.. Avsak clovek cloveku pomohol izolovat svoju mysel, prestal vnimat prirodu, harmoniu, prinutil k tomu aj svoje deti, a prestal vidiet svet realne (ako ho vidia ostatne zive tvory späté s prirodou, ktore sa zucastnuju na TVORení veducom k Harmonii). Tym sa stal tvorcom disharmonie, nicivym prvkom.. Aj ked mozno z makro perspektivy, vesmirneho pohladu, moze to mat urcity hlbsi zmysel, a nemusi to byt proti vesmirnej harmonii.. Ved aj telo obsahuje patogenny, ktore zacnu byt uzitocne, ked tvor zahynie, a tieto rozlozia telo na elementarne casti, z ktorych si zasa ina ziva entita posklada svoje vlastne telo.. Ale kto vie..

Přidat nový příspěvek