Je deflace opak inflace?

GVKB | 08.07.2014

Proč politici, nedokážou držet hubu a krok? Každý zná politiky, co nedokážou držet hubu a krok, srážka se sobeckým politikem, je něčím co je součástí našeho života, sobečtí politici jsou schopní vám zničit vaši budoucnost, jenom proto, že jsou psychicky těžce nemocní, toužením po politické kariéře. Politici se rozdělují na ty, co jsou úspěšní, a ty co se marně snaží být úspěšní, ale nedaří se jim to, protože drží hubu a krok. Vše je v naší politické společnosti založené na tom, abychom drželi hubu a krok, podle toho jakým politikům musíme otrocky sloužit.

Nerozdělujeme politiky chybně na pravici a levici, rozdělujme je na úspěšné a neúspěšné státní parazity, v politice jde jenom o sobecké parazitování na státu a podnikatelích, které přináší zisk moci a bohatství. Sledujme globálně utrácení peněz, u subjektů a objektů, z utrácení peněz za luxus a zbytečnosti, najdeme jistě a rychle, všechny sobecké politické parazity, jak u nás, tak i na celém světě, mít sobecky nadbytek peněz, a neutrácet peníze za luxus a zbytečnosti, to žádný politický parazit, dlouho nedokáže.

Tvrzení že nejsou na nic peníze, že máme samé dluhy, je politická dezinformace, pokud by skutečně nebyli peníze, a stát by měl jenom samé veliké dluhy, tak by musel propustit, všechny zbytečné politiky a byrokraty, co na státu sobecky mnoho parazitují! Slova mohou snadno klamat, ale utrácení peněz klamat už nemůže, peníze byli přeci stvořeny proto, aby se rychle utráceli, peníze, nebyli politickými sobci, stvořeny k tomu, aby líně leželi pořád jenom v bance, a inflace způsobená politiky, jejich hodnotu neustále rychle snižovala!

Krize v USA byla způsobená tím, že inflace způsobená politiky v USA už nemohla lidi a organizace sobecky okrádat o peníze, naopak lidem a organizacím pomáhala se zbavit jejich velikých dluhů. Inflace je jako tvrdá droga, ona pomalu a jistě zabíjí ekonomiku, pokud by zde byla konečně deflace (deflace je opak inflace), tak by se globální ekonomika uzdravila, jenže politici se bojí deflace, stejně jako se bojí každý toho, že bude v životě neúspěšným parazitem.

Deflace znamená ukládat peníze do banky, protože je to výhodné pro jedince a organizace, inflace znamená si brát na vše půjčky, protože je to výhodné, protože inflace dluhy ničí, pokud ovšem nemusíte z dluhů platit bance veliké úroky, aby banka rychle nezkrachovala, díky svojí dobrotě, čím větší jsou zde úroky na půjčky, tím hůře funguje politika a ekonomika. Odpouštění nesplatitelných dluhů; státům, organizacím, podnikům, obchodníkům, jedincům, atd. je dneska ekonomickou třaskavnou, která zlikviduje snadno jakoukoli stabilní ekonomiku.

Přidat nový příspěvek