Re: Re: Re: Re: Re: Re: ste banda debilov

PurpleHaze | 11.05.2014

Konečně někdo s kým se dá normálně diskutovat. Dobře, ale nicméně teď koukám na nahrávku, která je jednoho z účastníků protestu z Oděsy a ten tvůj hodně nenáviděný Pravý sektor, jednak střílel po lidech (jeden člověk ve vestě, který je podle mě jen zastrašoval, protože nechtěl aby se jemu samotnému něco stalo), ale pak taky Pravý sektor pomáhal lidem vevnitř sehnat sanitku a vynášel je ven.
K těm ruským agentům. Ty si myslíš, že když na nahrávce při popravě policisty řvou Sláva Ukrajině, tak že to Ukrajinci hodlají nějak vyšetřovat ? Je možnost, že se jim ani do toho nechce, protože by sami mohli být popraveni ruskými agenty, kteří nechtějí, aby se to zjistilo.
Ještě k tématu, v Ukrajině mám známou, která mi nedávno říkala tohle "You must know what's going on in Ukraine now, not to be misinformed! A week ago our government accepted new laws, which is actually the beginning of new DICTATORSHIP! We tried to protest in a peaceful way, but as a result our activists are murdured and tortured! Now there fights and a lot of people, even doctors and journalists get hurt!!"

Přidat nový příspěvek