think ;)

Susi | 08.05.2014

Já nevím, připadá mi to jako snaha vzbudit v lidech nenávist. Jako by jí sami v sobě neměli aj tak dost. Snaha rozadělit lidi na dva tábory. Na černé a bílé na proruské a proamerické. Jedni nenávidí druhé. Strach a nenávist. Účinné a snadno použitelné nástroje na ovládání davů. Měli bychom si uvědomit, že nic není černé nebo bílé. Metoda cukru a biče je zastaralá a ti co můžou, na ní z vysoka ***. Každý uvědomělý chovatel, učitěl nebo trenér, člověk co si nepotřebuje nic dokazovat nebo kompenzovat své mindráky, to ví.
To co se děje na Ukraině nebo i v jiných zemích, je pouze dílem snahy upevnit svou moc, politickou, vojenskou, ekonomickou. Těžko rozhodnout kdo za co může, kdo byli ti mrtví, a kdo vrazi. Avšak z naší né příliš idylické výchovy jsem si odnesla jedno poučení. "Je jedno kdo si začal, ale na pranice (hádky, rvačky) musí být vždy dva." Nejsou svatí Rusáci ani Američané. A sami Ukrajinci též nejsou bez viny. Minimálně si za to můžou svou poprčenou mentalitou. Vždy se zarážím nad tím, jak člověk pán tvorstva je sám sobě takovou zrůdou. Máme přece mozky a jsme inteligentní, tak proč je nezapojíme. Proč lidé lpí na svém mizerném tunelovém vidění světa. Proč máme stále potřebu hledat viníka a oběť, proč pořád ta snaha o dualismus?

Jako je nenávist opakem lásky, je dualismus opakem jednoty.
SO OPEN YOUR MIND AND THINK OUT OF BOX. ;)

Good luck :-)

Přidat nový příspěvek