Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možná

Zdeny | 23.04.2014

Jenom velmi rychle:
Za prvé: určitě posledné slovo mít nebudu :-))
Za druhé: Miško, na této kauze je nejzajímavější reakce lidí na informaci jediného blogera. Pan Hox se snažil dokázat, že informace pochází z několika pramenů ale i v jeho odkazu byly jako zdroj uvedeny diskuze na internetu... Jenom Parlametní listy uvedly jako zdroj renomovaný military.com ale tam je pouze tisková zpráva Pentagonu.
Takže na základě článku blogera Lunochoda, který svůj text zahajuje slovy "Domnívám se..." se nám diskutující rozdělili na Hamburgery a Azbuky (nejhorší jsou Hollywoodští Azbuci nebo Hollywodští Hamburgeři ... viz lokše nebo vypínání vétřiesek).
Sebe počítám ke skeptikům, ani jedna ze stran nemá jednoznačně navrch, pokud se objeví něco nového tak za krátký čas má druhá strana účinnou protizbraň (nebo stejnou zbraň)...
S vírou neudělám nic ani já ani Vy Miško... ateisti se dohadují s věřícími, kreacionisti s evolucionistama podstatně delší dobu než Hamburgeři s Azbukama a jsou přesně tam kde byli na začátku. A budou se dohadovat dokud nenarazí na realitu. To máte jako s fotbalovými či hokejovými mužstvy :-))

Přidat nový příspěvek