Možná

Mike | 21.04.2014

Tento článek je sice zahalen konspirační rétorikou a autor to ani neskrývá. Sám uvádí, že se jedná pouze o jeho vysvětlení situace. Na druhé straně je však třeba si uvědomit, že rusové jsou opravdu mistry, co se týká utajení a vývoje nových zbraňových systémů. V minulosti to již několikrát ukázali v praxi (tanky T34 a KV1, plně funkční raketomety Kaťuša, dokonalé protiletecké komplexy atd.). Není proto nutné se na autora článku hned obořit. Reakce USA opravdu nejsou klidné, něco je tam muselo vyvést natolik z míry, že raději odpluli do přístavu.

Prostředky Radio-elektronického boje jsou skutečností, patrně jsou i velmi účinné. Jak jinak je možné si je ověřit a neriskovat, než v době míru, kdy ji vyzkoušíte u nejnovějšího prostředku protivníka ?

Z hysterických reakcí na amerických webech se opravdu dá usuzovat, že došlo k něčemu, s čímž nikdo nepočítal. Mimochodem je zvláštní, že po tomto incidentu jsou najednou všichni na západě ochotní k jednání. Myslím, že další události ukážou, co se tam vlastně stalo. Proč jsou z toho v USA tak vyděšení ...

Přeji hezké Velikonoce

Přidat nový příspěvek