Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: I, Pet Goat II Analysis

Pe-tri | 09.04.2014

Díky za první lekce geo-šachu. Přiznávám bez mučení, že sledovat korespondence mezi historickými daty NCH a aktuálními, jen zdánlivě "druhořadými" událostmi z pera HR (čarování?) jde mimo moji současnou pozornost. Zatím mi k tomu chybí referenční, souvztažné poznatky (zdánlivě nadbytečné minuty soudobých událostí coby ukazatele na letopočty v minulosti?). Zatím jsem nezpracoval ani logiku a smysl (mimo obecnou výrobu chaosu) posunu událostí o těch cca 1000 let. Myslí se tím např. i to, že snad bitva na Kulikovském poli je scaligerovsky dezinterpretována coby Bitva u Milvijského mostu a vize tajuplného znamení kříže, obracející světonázor Konstantina, je středověká mystifikace dnešního střihu (pravda je na opačném konci než je ukazována) ? Jinými slovy - v 16. století Scaliger a spol. záměrně vzali událost cca 200 let tehdy starou a reinrepretovali ji coby starou cca 1200 let ? K čemu jim pak těch cca 1000 let navíc bylo ? Možná kamuflovat boj s Ruskem mystifikací rozpadu Raichu na východní a západní část, možná to vysvětluje proč Konstantin přenesl ŘK kult z Říma do Byzance/Konstantinopolu - tohle vše ale v těchto souvislostech nemám promyšleno, natož pak dnes s těmito poznatky čarovat. Navíc jsou zde docela klíčové dokumenty - Nag Hammadské texty/svitky, které jsou badateli interpretovány ve standardní chronologii a tudíž nekompatibilně s NCH. Na druhé straně výměna Hohenštaufů (kteří nám dali osvobozující Zlatou bulu sicilskou) Habsburky se odehrála v příliš velké blízkosti událostí souvisejících s F/N verzí doby Ježíšovy. Jak vidíme je toho mnohem víc, co je zde stále nejasné, tak snad se mi to časem ujasní. Možná by stálo za to, pořídit si originální dílo F a N. Je to tohle: http://www.bookmasters.com/marktplc/01098.htm ?

Zatím díky a omlouvám se za svoji aktuální nedostatečnost k diskusi. Další lekce jsou však vítány:)

P.

Přidat nový příspěvek