Re: Re: Re: Re: I, Pet Goat II Analysis

| 06.04.2014

Ano.
Proto jsem preferoval obrázky před mluvou.
V 17.stol. – 19.stol. n.e. ještě trvala paměť kmene – nebo chcete-li egregor – proto obrázky - i když emocionální náboj avizovaného videa je mimo přípustnou chybu. Předbíhá, fabuluje.
Proto projekt NCH + DTVR je dávkován – jako zkušenou učitelkou mateřské školky – pomalu, po doušcích - jak to řídí HOX - například.
Mám problém jak odpovědět v situaci když víme, že systém (materie = periferie + mozek) zpracovává informaci „holisticky“ – asi jako když se báby- neolitičky – hádají, která má lepší recept na uchování mamutiny přes léto. Výsledkem jsou životaschopní Nanuci + vymřelí nanuci – ti co se snažili jít proti přírodě.
Systém je lhostejný vůči množství prvků (míra) dokud respektují Její zákon. Jinak nastává přesmyk. (Teď mne fyzici ukřižují za primitivismus – jejich chyba, ať vstoupí a napíšou to po svaté řeči).
Nárůst prvků systému (sítě), akumulace informace, komunikace, optimalizace (míry) zdrojů (vstupů), …… teorie výpočetních systémů, počítače – nutno učit raby programovat…, kumulace dat. Sněžný muž . Taje.
Chování ekosystému (systémová, pravděpodobnostní analýza).Mělo by to stačit.
Mít před očima důkaz obrázků předků a fyzikální – ač vykleštěnou – nauku v učebnici.
Proto srpen 1968. Moskava 1991 (snad 1? Najděte v Gambitu).

Mnohem zajímavější – neb dosud českým koncpiračním blogem nevznesená :
proč musel být zazděn lysenko i Mičuryn ? Kolikže je tu druhů? Monogenetická teorie ? Může být parazit stejného druhu jako hostitel ? A odkud se vzali? Jak se vyrábí parazit – řekni Země? Proč ta masáž inozemci? Je nutné aby do vztahu pes – blecha vstupovali mimozemšťané ? V jako …. Co ?
Žádná jiná míra (chronologie) než ta co proběhla není - tj. ani „důkaz “ negace není (zkratka).
Jen lež. Proč nelze přírodě lhát? Čeho dosáhne egyptská blecha když sežere psa ? Proč muláhové nevěří v jůesej Měsíce ?
A proč český etymologický slovník (2001) tvrdí, že „šidit“ je slovo původu neznámého? Komenskému na hřbet ?
Zato je nezvratné, že lze z vás udělat chrousta či masového vraha za pár vteřin. I hadi to umí, z ofiko učebnic.
Mne nekamenujte – opravdoví hadi v tom nejedou.
Odpověď : stručně: matematicko-statistická analýza zdrojú
Podíval jste se vůbec na nabízená videa?
Tak nakoukněte třeba zde: (po straně jsou i verze s anglo-esperantem)
http://www.youtube.com/watch?v=qCEK8R8IJR8

Přidat nový příspěvek