Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

popolvár | 03.03.2014

"...každý tu má v živote špecifickú, jedinečnú úlohu(y) a každý dostáva počas života v niektorých situáciach "Zhora" inFormacie celospoločenského významu.
Ak si ich nevšimne, alebo ich opakovane ignoruje...dlhodobý stres...viditeľných ochorení."
- presne tak, kazdý je svojim spôsobom nahraditelne nenahraditelným "kolieskom" v tom obrovskom "stroji - Vesmír" a má svoju specifickú úlohu, ktorú bud prirodzene plní, alebo ak sa v tomto zmysle"nevie zaradit" tak potom k nemu "Zhora" prichádzajú "...InForácie (myšlienky, nápady) celospoločenského významu (ktoré) majú VŽDY nízkofrekvenčnú charakteristiku... Podvedomie ich napr. nevedome prijme, no narkotikami, či ich ekvivalentom vo forme chybných, objektívnej realite neadekvátnych stereotypoch paralyzované vedomie jedinca ich neidentifikuje, resp. v rámci svojho "kaleidoskopu" chybne zaradí, asociuje." - tak dochádza k rozporu, nesúladu, asynchronicite vedomia a podvedomia, co vedie v dlhodobejsom horizonte k dalsím následkom (uz vyssie uvedeným...) az k "nahradeniu"...
...toto je aj moja osobná skúsenost a verte - ustat následky takéhoto "streckovania" - to dá zabrat... Akonáhle clovek zaujme svoje predurcené miesto, hned je vsetko krajsie, lepsie a lahsie... Jasné, ze tie následky cesty "mimo" este chvílu doznievajú...
(sú aj metódy a ludia, ktorí to vedia presne urcit, ci som na svojom mieste, alebo nie: ak nie tak vedia napomôct sa zorientovat a nasmerovat... nemalým pomocníkom je/sú talent/y cloveka. Nie nadarmo sme si ich priniesli...
Cím viac sa zamýslam nad podstatou a zmyslom toho, co je v DVTR (aj teraz pri preklade Prílohy 9) tak DVTR je geniálne dielo - tak ako pôvodný chronologicky neznefunkcnený Korán, ci pôvodné ucenie Issu. Vzdy v pre ludstvo hranicných dobách prislo "Zhora" pre ludstvo takéto posolstvo, osvetlenie, usmernenie, poodhalenie pravdy - vzdy podla úrovne chápania daného spolocenstva v prijatelnej a adekvátnej forme... Tá istá myslienka mi napadla v súvislosti s DVTR a celou KSB...
Ved "...InForácie(myšlienky, nápady) celospoločenského významu majú VŽDY nízkofrekvenčnú charakteristiku..." a k ich uchopeniu sú schopní len jedinci, nezatazení narkotikami a inými k "prízemnostiam" zvádzajúcimi látkami, t.j. jedinci "cistí", a tým schopní aj pocut "hlas Bozí"...
Cize tieto materiály by sa dali nazvat v podstate aj vodítkom, posolstvom od Boha pre dnesok... A vdaka zmene pomeru frekvencií technolog. a biolog. casu (aj internetu) prznitelia Koránu a ucenia Issu v tomto prípade nemajú sancu...
Prosím adeistov o "prezutie, prezvykaní" vyssie napísaného predtým, nez spustia svoju kritiku... Je to moja úvaha, asociácia...


Přidat nový příspěvek