pozitivní myšlení namísto obav

benislav | 25.02.2014

Zdravím, jsem asi jediným člověkem, co tento šířený Strach nesdílí, čekal jsem tu naopak, že naleznu uklidnění, přesto zde tvrdě spekulujete o dělení Ukrajiny jako o neodvratné věci...

Všichni Ukrajinci, co jen znám, říkají, že to je hysterie, že šlo o Janukovyče a klany, co ovládali zemi. A že tendence k rozpadu Ukrajiny odpadnou, jakmile se to dovede k novým volbám. Neměli bychom zapomínat, že Kličko, Tymošenko a další se diskreditovali (Kličko pozvánkou k vpádu cizích vojsk - ještě se najdou důkazy, kdo střílel na Majdanu a tím si podepsal rozsudek důvěry té masy, co seděla doma a zjišťovala, co a jak).

Tymošenko - viděl jsem projev na Majdanu a slyšel to TICHO, když nechávala pauzy na provolávání. Jediné provolání bylo na závěr o hrdinech, co dav sdílel - a to mi vyznělo tak, že je to to jediné, v čem s ní souhlasili. Řada lidí si pamatuje, že není tak čistá.

Vidím to tak, že objektivně vzato se jede scénář nastolený Ruskem v prvopočátku a volby dopadnou tak, že se umírněně Ukrajina jako CELEK přikloní na ruskou stranu.

Často se zde píše o vědomí, programování, a nyní - objektivní kritika! - se tento web sám (možná nechtěně) stává spolu-programátorem dělení Ukrajiny...

Ukrajina se nerozpadne, protiruské nálady opadnou, západní část akceptuje příklon a pochopí, že to není nutné dělit.

Přidat nový příspěvek