Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: je to v predeli pánové

paprsek | 23.02.2014

Když nechcete chápat, tak nechápejte - je to na vás. Škoda, ale vaše reakce potvrzuje moje slova, jinak by jste nebyl dotčen a klidně to odmítl. A já bych toto zamítnutí bez výhrad přijala, (dokonce se i omlouvám - když se mýlím). Ale ukázal jste jasně, jak se věci mají a tak jste moje slova potvrdil. Cítím trochu víc, než jiní, ale nelekejte se, do hlavy vám , rozhodně, nepolezu.

Argumentů jsem uvedla dost a zřejmě stále musím opakovat, že naopak vy ne. Situace ve světě se diametrálně změnila a vy jste to vůbec nevzal v potaz - na těchto stránkách by jste měl, když to tu je naservírováno. Jediné co jste dokola i s kolegou uváděli - byly citace - co se kde stalo a chtěli jste minulost naroubovat na dnešek. Zoufalí a nešťastní diskutující se vyjadřují jinak, než vy a rozhodně to nepapouškují padesátkrát dokola ( což potvrzuje váš úmysl). Nakonec někteří diskutující se vyjádřili ve stejném duchu jako já, tak nechápu, že stále nechápete.

Jak jsem psala, myslím to s vámi dobře a to, co vy chápete jako útok - je odhad situace - dle vaší reakce dobrý . A minimalizace škod, které jste tím svým papouškováním minulosti chtěl napáchat, ať si to uvědomujete nebo ne. Odmítáte pomoc - fajn, ale ten útok mi prostě a jednoduše nepřišijete - pouhé zhodnocení vašich slov -celé. Když nechcete chápat - nedivte se, že stále se opakující totéž je potřeba zastavit a tudíš přitvrdit. Nějak jste nepochopil, že není účelem zaplnit diskuzi sám, ale přinášet nové informace a pohledy. Což ty vaše byly pouhé exkurze do minulosti a katastrofické předpovědi budoucnosti. Nesete za svůj osud odpovědnost sám, i za své manipulace, útoky a podsouvání nesmyslů někomu jinému.

Přidat nový příspěvek