Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: je to v predeli pánové

michal | 23.02.2014

Naposledy ešte budem na vás reagovať, pretože sa pokúsim vám to vysvetliť, aby ste to pochopila...

"Jste dvojčata - už jste se přestali maskovat a programuje čtenáře k rezignaci už zároveň a za sebou? Nechte toho, pak přijde součet všech smutků - co jste vyvolali na vás. A co když jste rozesmutnili stovky lidí? Myslím to s vámi dobře. Měli by jste se vzpamatovat a začít myslet na sebe a ne na své peníze, ty vás totiž s deprese nevykoupí."

Toto, čo ste tu napísala nie je suché konštatovanie, ale negatívny osobný útok. Nič iné.Som zvedavý, aký postoj k tomu admin zaujme. Pochopte, že tu píšu ľudia s roznymi názormi a len preto, že ja alebo iný nick nezdiela vaše konštatovania ako argument, pravdu alebo fak,to vám nedáva právo sa takto osobne vyjadrovať k ľuďom, ktorých nepoznáte...Je to hodne nemorálne.
Ja sem nepíšem svoje názory, aby som potešil alebo rozosmutnil ľudí.Nepleťte si túto diskusiu s nejakým terapeutom, čo má liečiť poškodenú psychiku nezrelých jedincov. Účelom tejto diskusie nie je ani pritakávať nejakému väčšinovému názoru, alebo so všetkým súhlasiť... Až niekto predloží názor a iný s ním nesúhlasí, tak napíše konkrétne a jasne v čom.Potom vzniká diskusia na základe odlišných názorov, ale nemala by sa viesť štýlom, ako to robíte vy..Neviete nič o mojom svedomí, peniazoch, psychickom stave, tak sa láskavo zdržte osobných invektív. Je na adminovi, aby zastavil nickov, ktorý podľa neho píšu nevhodne alebo ich upozornil a nie je to v právomoci tu píšúcich nickov.
Na vaše ďalšie prípadne invektívy už reagovať nebudem..Snažil som sa vám to vysvetliť slušne a opakovať sa je zbytočné.

Přidat nový příspěvek