Re: Re: Zkusim "svuj" nazor :-)

Tragická pravda | 15.05.2014

Tyto vyšší entity se snaží celou lidskou civilizaci připojit prostřednictvím čipů a některých mobilních sítí na centraální počítač. Tímto způsobem budou moci řídit naše emoce. Budou moci řízením naší nervové soustavy prostřednictvím čipů - vyvolávat naše utrpení a tím způsobem čerpat naši životní energii pro svoje potřeby. Dříve toto činili pomocí válek - které byly jimi vyvolávány (dobře jim k tomu sloužilo rozdělení světa na protichůdné tábory)
Po očipování se již nebudeme moci bránit - protože budou moci analyzovat naše myšlení (počítačem) na dálku a zabít kohokoli - také na dálku, pokud by se snažil vymanit se z elektronického otroctví.
Po očipování budeme navěky dojné krávy negativních mimozemských entit - prostřednictvím centráního počítače.
Celá tragedie této lidské civilizace spočívá v tom, že lidé jsou slepí k tomuto násilného očipování, který se připravuje v USA a potžmu v EU.
Jev se popisuje v bibli. Ano tyto mimozemské svině - "to" už zkusili na jiných planetách. Nesmíme se nechat očipovat a žádnou cenu. Ano křesťané to neudělají. Bůh je matematicky dokazatelný. Existuje matematický důkaz Boha - důkaz Boha z kauzality a přednáší se na Karlově univerzitě - doufám že už navěky.
O čerpání naší životní energie mluví nádherná bytost pan Petr Chobot, který byl vycvičen a zasvěcen indiánskými šamany - což je záruka TOP KVALITY.
Video je zde:
http://www.youtube.com/watch?v=ZIUXioSOkSU

Přidat nový příspěvek