Re: sša

Hox | 17.02.2014

>Celkom nerozumiem tomu, čo brani amerike vyhlasit bankrot? Kym je este zbytok sveta zavistli na dolare, a amerika ma silne vojsko, co im brani aby vyhlasili bankrot? Pozna niekto z vas odpoved?

senát a kongres USA jsou pod velkým tlakem ze strany GP, minimálně ta část, co nechce schválit dluhový strop++. Byla jim zřejmě učiněna "nabídka, která se neodmítá." Pokud by neschválili, asi bysme se dočetli o podivné lavině sebevražd, sexuálních skandálů, znásilněných pokojských a podobných věcech, mezi senátory a kongresmeny... přímo epidemie.

Chazin mění terminologii co chvíli, jednou jsou to alchymici a směnárníci, pak "procentščiky" a "menjaly", pak zase jinak. Mluví pořád o dvou skupinách - jedna úslovně nazvaná "rockefelleři", mají v rukou FED, dělají peníze z ničeho, proto "alchymici" nebo "úvěrníci" (procentščiky). Druhou myslí Rothschildy, neboli výkonnou periferii eurasijského křídla GP. "směnárníci" proto, že chcou (podle Chazina) ovládnout burzy valut v multipolárním světě a vydělávat na tom, nikoliv na tvoření peněz ze vzduchu.

Celkově dost mate a snaží se to "zakabalit", mluví v podstatě o jedné rovině konfliktu mezi regionální elitou USA a GP, akorát o tom mluví tak, aby nešlo nic podstatného o skutečných procesech řízení pochopit.

>Dalej mi pripada smiesne, ze by nejaka vnutroamericka elita, mohla sabotovat nadnarodnu (silnejsiu vyssiu elitu, kabalistov alebo GP?

dlouhodobě ohrozit nemůže, ale konkrétní akce (i nevědomky)překazit může, ... efekt slona v porcelánu.

S tím Obrazem to asi není až tak od věci...

Přidat nový příspěvek