Odpočítávání začíná. Tajemník Skull and Bones, Kerry, jede na žebráckou cestu.

ushiro | 16.02.2014

Rodiny majitelů Federálních Rezerv nezaplatily dlužné platby do 31. ledna, takže teď se musí usilovně snažit získat zlato před 27. únorem nebo se octnou tváří v tvář bankrotu Korporace Spojených Států Amerických. Proto také sekretář Skull ænd Bones, John Kerry odjel minulý týden na žebravou cestu do Arabských Emirátů, Indonésie, Jižní Koreje a Číny, aby žádal o zlato. Kongres Spojených Států musí zvednout pokličku nad neustále zakrývanou historií dluhu, aby zabránil bankrotu vlády, která obelhává pořád menší a menší skupinu žijících mrtvol s vymytým mozkem.

Když nezaplatili 31. ledna, kabalisté byli schopni pozdržet bankrot tím, že udělali dohodu s Íránem, prodali zbraně Číně a jiné finty. Uvidíme, jestli se ještě dají dohromady proto, aby hodili ještě nějaký klacek pod nohy navíc tím, že nabídnou Číně Okinawu nebo něco v tom stylu. Naopak president Obama může ukázat, že on je tou opravdovou dobrou sázkou a začít emitovat měnu vlády Spojených Států na místo toho, aby žádal půjčky v nechvalně známých dolarech a zadlužoval tak zemi Juntě Federálních Rezerv.

Viac tu: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/odpocitavani-zacina-tajemnik-skull-and-bones-kerry-jede-na-zebrackou-cestu-/

Přidat nový příspěvek