Re: Re: Re: Re: genialni

Stretnutie | 08.02.2014

Zdravím Ťa,Slovan....aj Vlad,Vy ma naozaj asi máte za nejakého tĺka.-(((.Dúfam,že to nebude so mnou také zlé. Jednoznačne som pansláv,v tom zmysle,že jedinú nádej , záchranu pre bielu civilizáciu vidím v Rusku. Tú genetickú pamäť ,ktorú máš na mysli,inak sedliacky rozum,inak vrodenú múdrosť,to je to,o čo beží. Však ju predsa musia mať všetci ľudia bielej rasy. Nebojme sa toho slovného spojenia...biela rasa,pretože inak budeme pokrytci. Preboha,veď teraz.ked je jej degenerácia už na takom postupe,akom je,verím,že sa aj v nich ozve ten pud sebazáchrany a vznikne nejaký nemecký levanet.-).? To práve oni musia pochopiť,že sa na nás musia začať dívať inak,nie zvrchu, my to chápeme.Dobre,teraz nejaké pozitíva,hoci sa trochu čudujem Tvojej otázke.To kedy vznikali na Slovensku desiatky románskych hradov,mnohé dodnes udivujú svojou krásou? Beckov,Orava,Spiš....len napr.Bolo to v ranokresťanských storočiach,kým cirkev nepovolila úrok.Bolo to v časoch,keď "Za krále Holce,za groš byla ovce". Naše vnímanie stredoveku je určite skreslené a plné omylov Práve stredovek pokladám za "zlatý čas západu". Apropo,včera nádherný úvodný ceremoniál v Soči. Jedna celá pasáž venovaná ruskej klasike,Vojne a mieru,kultúre,ktorá bola jednoznačne poznamenaná vplyvom obranných vojen proti Napoleonovi.Veď francúzsky vplyv,kultúrny,zmenil tvár celej generácie,ruskej,petrohradsej ,presnejšie.

Prosím Ťa,nebuď taký zaťatý,pretože naozaj sme aj súčasťou západnej civilizácie.Ak to ale odmietaš apriori,potom tomu zas ja nerozumiem. Nech je GP prefíkaný potkan,ktorý teraz preskočí z umierajúceho koňa na nového,zdravého a silného,to sa Boh dá nestane. Tak aj tak som to nevysvetlila,ako by som chcela.......ver mi a neboj sa !

Přidat nový příspěvek