hox

Stretnutie | 14.01.2014

Veľké poďakovanie za preklad. Aj keď si zatial pozerám iba obrázky,cítim,viem,že toto je kľúčový článok. Nechcem zdržovať,ale m u s í m Vám napísať o niečom,čo sa mi stalo ešte ako študentke. V treťom ročníku sito...skúšky zo statiky. Jedna rovnica tak na A 4 a tých rovníc možno tridsať. Išli sme ako telce na porážku do kabinetu,zmierení so všetkým. Určite som bola všetko iné,len nie primus ročníka .-). Toto je pravda,čo Vám píšem,nikdy na to nezabudnem. V jednom okamihu akoby ma osvietilo,či ako to bolo.....snáď nejaký Laplace si ku mne prisadol,či sám Pythagoras,ja som akoby v tranze sypala z rukáva všetko,vzorce,čísla ...dokonalé. Zdalo sa mi to fakt nenormálne jednoduché....skúšajúci v šoku,ale napísal ....jedna. .-)))Škoda,tento záchvat geniality sa u mňa už nikdy nezopakoval. Ale v tejto chvíli prosím,prosím tie iskričky z noosféry,aby nás všetkých poprášili svojim zlatým prachom,tie naše hlávky,a a by sme zrazu,keď aj nie všetci,ale aspoň niektorí z nás pochopili,aké sú naše možnosti. A to je súčasne aj moje zadanie za Kritérium V-plná výhra.

Přidat nový příspěvek