Re: Посол США в Киеве от имени народа Украины призывает власти дать отчёт о московских соглашениях

Daniela I. | 22.12.2013

Mám pre Jeho Excelenciu p. veľvyslanca odpoveď.
Dear Mr. Jeffrey Payette,
len blbec by prezradil zbraň, ktorou zvíťazil v bitke, pretože ju môže použiť ešte raz.
Vaša Excelencia, Vašej ctenej pozornosti zrejme ušla taká maličkosť, že nie Ste doma vo Svojej kuchyni. Keďže Ste vo výzve zabudli na povinné diplomatické kudrlinky, triviálnu slušnosť a dobré mravy, doporučujem Vám cez vianočne sviatky nahliadnuť do lexikónu slušného správania a foriem spoločenského styku.
Pokiaľ Vaši analytici nemajú v tomto predvianočnom období do čoho "pichnúť", doporučujem Vám a Vy ,prosím, doporučte im rozanalyzovať výdatný ruský prameň poznania Mjortvaja vada ( píšem foneticky - Píš ako počuješ, bo sa mi zasekla klávesnička s azbukou, sorry), prípadne iný vhodný prameň, týkajúci sa Evolúcie Človeka, zdôrazňujem EVOLÚCIE, čiže nie revolúcie, tých už hádam bolo dosť! V prípade, že sa s dôverou a hlavne slušne obrátite priamo na Ruskú stranu, iste Vám poskytne originál prameňa na analýzu. Mám za to, že týmto počinom určite urobíte väčšiu službu Svojej krajine, ako vyrábaním medzinárodných blamáži a prúserov alebo prieserov, ako sa zvykne hovoriť v našich končinách.
Záverom si Vám dovoľujem oznámiť, či nabonzovať, že jedna z mojich spriaznených duší internetových navrhuje vo vyššie popísaných prípadoch vyhostenie z krajiny do 24 hodín. S čím súhlasím a podpisujem!!! Nech je táto informácia pre Vás, Excelencia, mementom pred vyrábaním ďalších prúserov event. prieserov.
V duši mier a v hlave rozum.
Sayōnara

Přidat nový příspěvek