Re: Re: Dostojevskij o rímskom katolicizme (globalizačný koncept)

Petr | 25.11.2013

Samozřejmě plně podepisuji Vaše volání po skutečném vzdělání, zrušení všech prostředníků a těch náboženských zejména. Jenže "Nová věda" (či nové/konečně nezmanipulované interpretace) je tak vzdálena té plebsové, že bez nějaké formy (mimo/nad systémové) katarze nevidím cesty vpřed. Jenže o jakou katarzi by mohlo jít ? Jak překovat toto nové vědění do posunu stavu myslí nadkritického množství příslušníku davu (když už v mém chápání chceme - kyvadlu pomoci) ? Ta robustnost status quo je skutečně dech beroucí, ať už je to se současným angažmá GPP na této planetě jakkoliv.
Ano, nejen Houston má skutečné problémy, když by i "námi" vedená terapie (optimistická varianta) pilota i autopilota byla/bude velmi náročná operace, která se bez mnoha padlých určitě neobejde. Bůh (Ježíš) nám pomáhej z těchto sr.ček ven, když samozřejmě platí, že se nejedná o žádného "nadpřirozeného, aktivně účinkujícího vojevůdce". Ano, představa Otce je u mne v pořádku.

Odprezentovat světu teorii kmitání (vlnění, vibrací) by ve fyzice znamenalo něco podobného jako v ekonomice zrušení dluhového financování a úrokové úvěrování. Musel by se rehabilitovat éter magiků či ód Hebrejů. Co by to znamenalo si můžeme barvitě představovat třeba za domácí úkol, abychom zvládli alespoň ten první zápočet, pokud možno bez odpálení svého interface na rozdíl od žádoucího odpálení svých naprogramovaných stereotypů:)
Díky za dialog.

Přidat nový příspěvek