Re: PRR PRR s tým re Re: Re: Re: Re: Myslím si,

Lupo | 23.11.2015

Zdravím Maroš,
Tohle je poslední příspěvek z té objemné diskuze a reaguji jen kvůli tomu,abych vyjádřil souhlas s vaši nosnou myšlenkou a tou je distribuce tématu, všemi možnými kanály mezi lidi.Já sám jsem prošel podobnou anabázi jako vy, než jsem se dostal k otázkám a odpovědím pána Pjakina a následně sem.Myslím že každý podobného smýšlení sem dříve nebo později dospěje.
Osobně jsem za dříve,protože času nemáme nazbyt. Proto také chci apelovat na všechny intelektuály , přítomné v této debatě, aby opravdu co nejméně komplikovaným způsobem,připravili toto téma pro statisíce sice inteligentních ,ale ne akademicky vzdělaných lidí.Musíte totiž počítat s tím,že část populace odmítne téma a to ne z důvodu nízké atraktivity nýbrž pro obtíže pramenící z neschopnosti se pružně prokousat obtížně srozumitelným podáním.Pro každého není jednoduché dešifrovat deriváty řeckých,nebo latinských výrazů a definicí,kterými jsou vaše diskuze protkány. A to samé platí o použitých a pro vás dnes již automaticky srozumitelných zkratkách.Píši to s vědomím ,že je kolem mně spousta lidí schopných "prozřít" , ale je potřeba je informovat způsobem, který jim umožní tu matérii pochopit a ztotožnit se s novými myšlenkami ,které v podstatě totálně rozbijí jejich zažitá axiomy.Vím to,žiji mezi nimi a lidi to cítí, jen TO nedokáží identifikovat a pojmenovat pro nedostatek informací a argumentů ,které budou schopni akceptovat.
Děkuji všem kteří jste tady rozvinuli diskuze o tématech jimiž se zabývám vnitřně už léta, a o kterých nepochybuji.Děkuji že jste a přeji všem vše dobré. Doufám ,že ještě není pozdě.

Přidat nový příspěvek