Re: Re: Re: Re: Situace je ještě složitější...

taurus | 28.10.2013

Podíval jsem se znovu na ten článek Blagina a nechápu, co ho opravňuje k podobným katastrofickým závěrům.
Použit starý materiál, třeba generál Gračev, který údajně je nadšený z židů a je na foto v Izraelu, vlastně už je mrtvý a před smrtí několik let už byl v důchodu, propuštěn z armády (wiki).
Video s Žirinovským už je také pár let stáré i když ho někdo vyložil létos, už jsem ho viděl A vůbec Žirinovského poslouchat... vždyť je to takový chameleon. Na youtube existuje video, kde on naopak přesvěsčuje Rusy, že by bylo dobré, aby se tam nastěhovali židi. A o čem tam mluví? Že by židí rádi do Ruska? Snít není škodlivé, jak se říká. Chtít můžou...
Že je pár rabinů v rus. armádě, co je z toho? Pokud je žid rus. občanem, má povinnost sloužit v armádě. Stejně tak jsou v armádě popi a muftiové. Že je hodně rabinů v basách - tím líp.
Kde je tam důkaz, že v rus.armádě je 40tis, vycvičených v Izraelu židů? Je tam zmínka o tom, že v izraelské armádě 20% mluví rusky. Pochopitelné, když se vezme do úvahy, že 20% izraelských židů mluví rusky.
Mě teda Blagin nepřesvědčil. Spousta výkřiků a výkříčníků, důkazy žádné, stará videa a fotografie.
Nejsem nějaký přehnaný optimista, ale kvůli tomuto článku se nezačnu bát...

Přidat nový příspěvek