Pasivita nic neřeší

Zdeněk | 20.10.2013

Mírové řešení všech problémů mezi Východem a Západem jak navrhuje prez. Putin, je záchranou celé civilizace. Dosavadní politická a praktická strategie Anglosasů směřuje k válečné nukleární konfrontaci. Na špici této válečné strategie se objevují tři mocné organizace. Jsou to: CFR,Bilderberg Group a Trilateral Commision. Téměř vše v jednotlivých státech západní hemisféry (včetně postkom. zemí) je podstaveno zednářstvem:politika, armáda, policie, finance, státní správa, média eufemismus.

V roce 1977 americký deník New Yorg Times uvedl, že CIA podvrací média a těchto tajných operací se účastní více než 800 zpravodajských a informačních organizátorů a jednotlivců. Deník dále přiznal,že CIA "VLASTNÍ" přes 50 předních zahraničních médií. Tajná vládní operace pro ovlivňování hlavních sdělovacích prostředků nesla název "Mockingbird" a byla pod patronací CIA. To uvádí M. Herzán ve své knize: Totalitní světovláda. Vlády světa vynakládají obrovské sumy za vytvoření pozitivního obrazu svých praktik a ještě větší sumy na maskování svých chyb.

Převraty ve východní a střední Evropě byly pečlivě naplánovány a provedeny službami USA, SSSR, a Izraele-CIA,KGB,Mossad, ve polupráci se zednářskými lóžemi a židovskými mezinárodními organizacemi, které převraty řídily a schvalovaly personální sestavy nových vlád.

Všechny politické strany, které byly po sametu uměle vytvořeny, byly infiltrovány předem připravenou organizací osob, sestavenou ve spolupráci s StB. OF bylo dohodnuto asi půl roku před sametem a schváleno 13.oddělením ÚV KSČ. Zdroj:
http://www.vzdelavaci-institut.com

Ve skutečnosti nám Anglosasové přinesli "SVOBODU" výměnou za náš majetek. To si malé národy uvědomují v současné době. To však není vše. Pokračuje snaha o vykořenění národa, jeho kulturních a mravních tradic. Především snaha o destrukci rodiny jako základu státu.

My občané ČR, si musíme uvědomit, že pasivita nám nic dobrého nepřinesla a nepřinese. Je třeba jít k volbám(i když tím nebudou problémy vyřešeny, pouze stíženy pro lotkovodiče) Organizovat se do komunálních nevládních organizací a bránit rodinu a naši kulturu. Na Slovensku to již začalo. Viz strategie proti juvenilní justici.

Zároveň tímto odpovídám paní Lin, decentní Slovance. Slovanky jsou "lady", to jest krásné zevnitř i zvenčí. Radmilo, pamatuji si , jak jste reagovala na příspěvek Valdy, (pokud nepletu jméno)který má příbuzné v Líbyi, když nám sděloval jaký je Kaddáfi zločinec, omlouval vraždění civilistů a volal po zásahu NATO. Dnes je mu jistě smutno, ale to už je pozdě. Za váš komentář jste byla odměněna dalším diskutujícím Stevem, který vám poslal mnoho internetových pusinek. I já jsem se připojil.Viz diskuse na Zvědavci. K vašemu návrhu na spolupráci se však nemohu připojit, velmi špatně slyším a mimoto nemám auto. Po zkušenostech ve zdejší lokalitě by to byly vyhozené peníze. Ale snažím se nebýt pasivní alespoň touto verbální formou.Mám ale dobrý typ pro spolupráci, který byste s vaší kolegyní měly zkusit. Je to pan Patrick- pokud bude souhlasit.

Zdraví Zdeněk.

Přidat nový příspěvek