aliciacarlos90@gmail.com

ALICIA CARLOS | 24.05.2016

Dobrý deň, volám sa Alicia Carlos, sa stali obeťou podvodu v rukách falošných veriteľov. Stratil som asi 35,000Euro, pretože som potrebovať veľkú kapitál vo výške cca 120,000Euro. Skoro som umrel, som nemal kam ísť, moja vec dostal zničená, a pritom som stratil syna. Nemohla som to deje znovu, som stretol kamaráta, ktorý ma priviedol k dobrej matke, pani Emiliana Wilson, ktorý mi nakoniec pomohla zabezpečiť úver v spoločnosti známej ako Global Finance LIMITED. Dobrá matka, chcem využiť túto príležitosť a poďakovať vám, a môže Boh aj naďalej vám žehnaj. Tiež som chcel využiť túto príležitosť na radu kolegov slovaskians, že existuje veľa podvodníkov tam vonku, takže ak budete potrebovať skutočnú pôžičku a chcú, aby zabezpečila úver rýchlo za prijateľnú úrokovou sadzbou vo výške 2%, len zaregistrovať prostredníctvom pani Emiliana Wilson prostredníctvom e-mailu: emilianawilson11@gmail.com~~HEAD=pobj. môžete ma kontaktovať tiež prostredníctvom tohto e-mailu, aliciacarlos90@gmail.com. Ak máte akékoľvek pochybnosti
Ďakujem.

Přidat nový příspěvek