Hello

Bill Marvin | 17.05.2015

Dobrý deň, volám sa Bill Marvin, chcem, aby tento prostriedok používať varovať všetky, ktoré sa snažia o pôžičku na internete, aby byť veľmi opatrní, aby nepatrí do rúk podvodníkov., Existuje veľa falošných úverových veriteľov tu internet a niektoré z nich sú pravé. Bol som scammed niekoľkých veriteľov tu na internete úverov, som stratil toľko peňazí zaplatí za poplatky, a po zaplatení ja stále nedostal môj úver. Po toľkých mesiacoch sa snaží získať úver na internete a bol scammed sumu objať peňazí, bez toho, aby získanie úveru od svojej firmy, takže som sa stal tak zúfalá, v získaní úveru, a potom som sa rozhodol kontaktovať môjho priateľa, ktorý nedávno dostal pôžičky on-line, a ona mi povedala o veriteľa volal pani Jany Rolanda, ktorý je generálnym riaditeľom Jeanne Roland Loan firma. Tak som požiadal o pôžičku sumu (72.000 eur) s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, a bol úver schválený ľahko bez stresu a všetky prípravy, kde robil týkajúce sa prevodu úveru a za menej ako 24 hodín po registrácii pôžička bola uložená do svojho bankového účtu. Takže chcem poradiť niektorý potrebujú úver, aby ju rýchlo kontaktovať teraz na jej e-mailom na jeanne.loanfirm@gmail.com môžete tiež kontaktovať ma na billmarvin009@gmail.com pre viac informácií.

Přidat nový příspěvek