Re: komunisty nevolím

Také jsem kdysi takhle přemýšlel! | 18.08.2014

Ale nevýhoda nás mladých byla ta,že jsme nemohli porovnat dva režimy objektivně§DNES mnoho mých mladších známých říká:Já bych ho zabil,okrádá nás,vyhazuje z práce a jiné!A TAKOVÉ TO BYLO ZŘEJMĚ PO VÁLCE!TEHDY TAKÉ POZAVÍRALI KUR.Y KTERÉ DĚLALI ZAMĚSTNANCŮM TO STEJNÉ CO DNES!Vlády kálí na občany!Na západě mají větší platy X krát a mají potraviny levnější a kvalitnější!Politici si společně se zkorumpovanými soudci přidávají penízky,ale nemají žádnou zodpovědnost,proto to tak zde vypadá a není týden aby nebyla nějaká aféra se státním zaměstnancem,soudcem,politikem,kteří jsou podezřelí ze spáchání trestného činu!Koho odsoudili za rizkradené BILIONY!?Proč český národ padá na čuňu a stejně jenom nadává!?Jsme sračky a necháme politiky parazitovat na naší mládeži a jejich budoucnosti.14 % nezaměstnanosti,45ˇ% bídě u občanů,vraždám,bezpráví a bordelu říkají KALOUSCI,SOBOTKOVÉ,FIALOVÉ,BĚLOBRÁDKOVÉ a ostatní podvodníci v politice ,,DEMOKRACIE,,!Stydím se za HAVLO-KLAUSOVSKOU ,,DEMOKRACII,kdy nikdo neví zdali bude mít zítra práci,nebo zdali on nebo jeho rodina nebudou zítra okradeni,přepadeni,nebo dokonce zabiti!A to jsem nadával na komunisty!Byli zlatí a to dnes říká skoro každý kdo je prožil!

Přidat nový příspěvek