Re: Re: Re: Re: Prosím uda o komentár - Odhalující obrázky z iluminátského bálu Rothschildů z roku 1972

Lux | 23.09.2013

Zdravím sociálneho mága...:)

Súhlas, v danom prípade je viackomponentné psyché určujúcim faktorom správania detičiek mrzkého čarodeja JHWH, geno- je až druhotný.

"Prečo myslíš, že sú upíri prirodzene občas v popredí systému, ktorí navrhli a riadia ich tvorcovia?
Nie je to náhodou "normálne", ak chápeš Lux?"

Hej, trošičku chňapem..:)

Pozriem dokolečka po svete a žiadni "synovia svetla" sa nehrnú zobrať globalizáciu do svojich praciek.Kuknem do blízkeho košiara a podumám. Čo s tými ovečkami rôzných plemien - bielych,čiernych,žltých,karakalských,berberských...a vyberiem neveľké plemeno oviec bradatých.
Vybraných baranov premiestním do svojho chrámu kultu Ra a čiastočne ich preprogramujem na iný program správania.Potom ich povodím 42 rokov po púšti, aby zabudli ako bľačali a tancovali pri ohníku ich predkovia a neustále zlepšujem neurolingvistické programovanie.
Do Starého testamentu im zahrniem klauzulu, že zmluva s JHWH je platná len keď na 8. deň obrežú svojho mužského potomka, čím im zabránim, aby dostatočne chápali, čo je to morálka a svedomie.
Pripravené zombifikované ovce, ktorým napíšem "sv. písmo" (program správania s príslušnými doktrínami) dovediem do "zasľúbenej zeme" a dozor nad novým košiarom zverím zvláštnemu kmeňu Levi, z ktorého vyberám vhodných dozorcov a programátorov úzkeho stáda - "synov sĺnka" = ra-bínov.
Kým sa nový systém zastabilizuje dodatočne premýšľam, kde rozprášim pripravené stádo zombíkov. Vyberám stádo živočíšnych bielych oviec, lebo žlté ovce kvôli vyššiemu stupňu zombifikácie svojimi pastiermi nie sú najvhodnejšie pre globalizačné zámery a čierne nestoja za veľa..
Teraz však musím vhodne pripraviť stádo bielych oviec. Neustále sledujem všetky nové trendy v relígiach a vo "filozofii" a vyberám a podporujem tie "múdrosti", ktoré sú pre moje plány vhodné. Po výstrahách z úst prorokov nacvičím príchod "spasiteľa" v Kumráne.
Po skutočnom príchode "spasiteľa" Issu (ako ho ty nazývaš) na svet sa trošku zapotím, kým zvrátim pomocou svojich nápomocných mágov a veľkňazov jeho spravodlivé učenie a naimitujem
"spravodlivosť" na tomto i onom svete.
Pritom stále nezabúdam, že riadenie v plnej funkcii je v prvom rade predvídanie, a tak vytvorím ešte množstvo mýtov, legiend a orákulov, aby sa mi ovce správali predvídateľne.
Keď sa celý systém časom stabilizuje a rozosiate bradaté ovce medzi bielymi plnia dostatočne autosynchronizačnú funkciu, ktorú som im preddefinoval, tak pošepkám Rimanom, že povestný Delfský orákul nielen budúcnosť veštil, ale ju aj vytváral.
To už mám však dostatočne pod kontrolou kultúru bielych ovcí, do ktorej som implementoval biblické mýty, so zavedeným riadiacim pápežským stolcom a systém mi s prijateľnými odchýlkami pracuje v určenom smere.
Atď.

BioSystém s mnou vytvorenou hierarchiou bioinformačných polí, riadiacich modulov a matríc kotí potom štatisticky predurčene vhodných démonov , zombíkov , pracujúcich ovcí a zopár Ľudí, ktorí sa ostatným javia ako "nenormálni".
BioSystém mi tak po čase pracuje ako samoriaditeľný automat. Sem tam obrežem elitu, občas zholokaustujem zombíkov, viac pristrihnem ovce, lebo veľa žerú apod.

Pyramída moci, ktorú som vytvoril, sa mi tiež pekne "samočinne" obsadzuje vhodnými psychotypmi jedincov, podľa zadaných morálnych kritérii v riadiacich bioinformačných moduloch a matrixoch.

A samozrejme nikdy nezabúdam na vytváranie vhodného revolúčneho potenciálu, aby som koliesko dejín pootočil tam, kde chcem ja. Ten dnes predstavujú prevážne zombíci z krajín historického islámu,ktorí nepochopili druhý (správny) kontext Koránu.

A s touto hrou sa zabávam posledné roky..

Přidat nový příspěvek