Re: Re: tvorivý negenetický rozvoj populácie - negenetický rozvoj

dusan to udo | 17.09.2013

1 otázka nie je o tom v čom je nejaká alternatíva funkčná ale koľko ich je schopných prijať funkčnú alternatívu, sú medzi nimi aj ľudia ktorí dokážu makat, sám sa poznám s jednou rodinou a chodím za nimi na východ, ale koľko ich je ???? pred dvomi mesiacmi som bol na severovýchode a bol som naberať vodu - boli tam cigánske deti lebo to bolo blízko osady - pripadali mi ako retar..ný, všetci, ale to nie je pohľad s nejakým krvavým prstom alebo viktimizácia, prečo si myslíš že izraelci vyexpedovali černochov minulý týždeň
2 čo by som navrhoval ? no ja by som začal najprv s nami a štátom, roma neviem na koľkom mieste je, ale na Slovensku je roboty a roboty, na východe prázdne role, na západe čistenie, takže môžu makať, deti do školy, po poobediach žiadny chlast a učiť deti najviac 2 pretože ak má 4 nestači sa im venovať a v škole keď zmyksuješ deti s vyšším iq a nižším ako to robia v amerike kde nasilu dajú do gymnázia s vysokým štandardom černochov s iq 70 výsledok je priazivý len pre tých slabších, žiadne klany ani slumy, mestská kontrola .... a tý ostatný nech idú do slovenského raja a nech nič nepýtajú, ale nič
ohľadne genetiky a kulturológie - 1 gény - prírodu neoserieš, ak je tam naprogramovaná dĺžka života /napr teleméry/, kdo je náchylenjší na cukrovku, kdo má lepšiu termogenézu .....keby to bolo kultúrnym prostredím tak prečo čierna rasa nevynašla viac ako kopiju a štít a kde sa vzala kultúra medzi neandertálcami, to len tak ? keby to bolo tak tak prečo - napr programovanie veď aj iné rasy majú kultúrnu šancu ale prevažovali biely a čo sa týka inteligentného riešenia je to doteraz tak
3 alternatíva pre bielych ? určite nie je jedna a skrytá v jednej teórii
4 to o kultúre tvrdili aj komunisti a tvrdia to aj kultúrni marxisti /v tomto sa asi s nimi zhodneš len oni to dotiehli ďalej/ktorým sa usa môže poďakovať za deštrukčnú ideológiu - prečo si čoraz viac amíkov uvedomuje že affirmatívne akcie boli pre nich totálne neužitočné ? viacero z nich aj rozmýšľa koľko usd to bolo za tých 50-60 rokov ?
du

Přidat nový příspěvek