Re: Re: Internet sa stava novinami

Maros | 30.08.2013

Udo dnes ked povies ludom pravdu co sa stane? A odpovies si na vsetko co si sa ma v prispevku pital a pochopis ze aj ked to ludom hovorili tak dosiahli akurat hovno nie samozrejme u vsetkych pac by Rusko nebolo. A monoteizmus to je smiesne tak ako to napisala Lin aj krestania maju vela bohov iba im hovoria anjeli a bohovia u Slovanov tiez boli rozdeleny. A bol aj ten najvyzsi. Iba Slovania sa nestavali do ponizeneho stavu a nehovorili im Páni alebo Pan.

Preco v 89 ludia skakali od radosti aj ked im vela ludi hovorilo ze idu do sraciek aspon drtiva vacsina znych.

Vies system zacinam hodnotim takto. Klesa alebo stupa pocet bielych ludi.
Uz tu demokracia prehrava na plnej ciare oproti napr.komunizmu.

Ja viem jedno zo 100% istotou. Bielych ludi nicia vsade kde sa pozries a odpad je podporovany.
Sudit tu niekoho co spravil pred tym a mohol je blbost lebo byt generalom po bytve vie kazdy aj ja by som teraz porazil Rusov pri kursku alebo zabranil nemcom sa dostat tak daleko. Aj ked keby pocuvali Rusov tak by nemci neziskali ani sudety co sudety ani rakusko. (to je tiez na margo preco im nic nepovedali)

Mna zaujma skor jedna vec. Preco sa vsetci hned ako riesime nejaku vec alebo situaciu vrhneme na nasich predkov ako to spravili zle. (Nerobit nic iba si uzivat to stoho vyplyva cie ucenie
to sakra je. Tot otazka.)
A co sme spravili my. Aj nasi potomkovia povedia ze sme boli dementi od pravdy daleko nebudu :-) ked teda este nejaky budu :-( nasi predkovia potomkov este maju. Dokazeme to?

Mynulost nezmenis aj ked sa znej mozeme hodne naucit ale buducnost to je vyzva.

Neexistuju zufale situacie ale zufali muzi. Nejaky nemecky general neviem meno.

A informacii mas hodne niekdy aj moc tak pisat nieco take ze preco im nic alebo nam nepodsunu je tak isto zavadzajuce.

Zdravim Slovanov

Přidat nový příspěvek